Ex-zalai bíró intézte a zalai furcsa lapot

Zalaegerszeg | Szécsényi István | Vad István |

Zalaegerszeg - forrás: pfla.hu
Forrás: pfla.hu - Vad István - Szécsenyi István

Érdekes küldése lehetett Szécsényi Istvánnak, aki szülőmegyéjébe tért vissza vasárnap este.

Ezzel is van gond, hiszen a kiesés elkerülése ellen tiszább küldéseket kellene csinálni. Miért mondjuk ezt? Miért nem lehet olyan játékvezetőket küldeni az adott mérkőzésre, akinek tényleg semmi köze sincs az adott csapatokhoz. Szécsényi István évekig Zala megyében élt, ott működött, sőt ott is született.

Persze István talpig úriember, de akkor is. Nem szabad a küldőnek ekkora támadást hagyni.

István most szerencsételenül is jött ki

A Puskás Akadémia elleni bajnoki (2-0) első félidejében egy ápolás után, engedély nélkül tért vissza a pályára a légiós, ezért Vad II István sárgát osztott ki neki.

A zalaiak azonban nem értették az ítéletet, mivel Katanec visszatérését engedélyezte néhány pillanattal korábban Szécsényi István negyedik bíró, mégis bűnhődnie kellett a bekknek.