Küldési statisztika Hátralévő mérkőzések Összes küldés Játékvezetők lapstatisztikái Csapatonkénti lapok Fordulónkénti lapok

Játékvezetők küldései:

Játékvezető
Asszisztens1
Asszisztens2
Tartalék jv.
Ellenőr

2011-08-20 15:00:00 Paksi FC - Győri ETO FC 1 - 3

Fenyvesi Szabolcs
Mohos Milán
Becséri Gergely

Stamler Péter

2011-08-20 17:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Ferencvárosi TC 1 - 3

Pánczél Krisztián
Kis Zoltán
Buzás Balázs

Ádám Mihály

2011-08-20 17:30:00 FC Ajka - Gyirmót FC 2 - 1

Barna Gábor
Kiss Balázs
Iványi István

Szarka Zoltán

2011-08-20 17:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Videoton-Puskás Akadémia 0 - 1

Ákos Dávid
Gyürüsi Gábor
Aradi József

Koch György

2011-08-20 17:30:00 MTK Budapest - Budaörs 1 - 0

Berke Balázs
Hofbauer Roland
dr. Makkosné Petz Brigitta

Kurmai Zoltán

2011-08-20 17:30:00 Duna FC Tatabánya - SZTK-ERIMA 1 - 0

Andó-Szabó Sándor
Király Krisztián
Péter Tamás

Kiss Géza

2011-08-20 17:30:00 Kozármisleny - BKV Előre SC 2 - 1

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Fodor Gyula

2011-08-20 17:30:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Veszprém FC 3 - 2

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Gyarmati Tibor

2011-08-27 17:30:00 Ferencvárosi TC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 2 - 0

Alvaro Garcia Miquel
Takács Gábor
Mohos Milán

Szabó János

2011-08-27 17:30:00 Budaörs - Paksi FC 0 - 0

Ákos Dávid
Péter Tamás
dr. Makkosné Petz Brigitta

Fazekas János

2011-08-27 17:30:00 Veszprém FC - FC Ajka 0 - 1

Botló Béla
Iványi István
Becséri Gergely

Szarka Zoltán

2011-08-27 17:30:00 Győri ETO FC - Duna FC Tatabánya 1 - 3

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Bajkai János

2011-08-27 19:00:00 Gyirmót FC - Kozármisleny 1 - 0

Oláh Gábor
Király Krisztián
Kovács Péter

Tompos Zoltán

2011-08-28 17:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - MTK Budapest 1 - 2

Solymosi Péter
Szalai Dániel
Hofbauer Roland

Kiss Géza

2011-08-28 17:30:00 BKV Előre SC - Dunaújáros Pálhalma ASE 1 - 0

Farkas Tibor
Horváth Zoltán
Hima Andrea

Divinyi Béla

2011-09-03 15:00:00 Veszprém FC - Ferencvárosi TC 3 - 1

Kovács Gábor Péter
Péter Tamás
dr. Makkosné Petz Brigitta

Koch György

2011-09-03 16:30:00 Paksi FC - Videoton-Puskás Akadémia 0 - 0

Szőts Gergely
Iványi István
Kiss Balázs

Cserna László

2011-09-03 16:30:00 Kozármisleny - FC Ajka 1 - 0

Pánczél Krisztián
Márton Zsolt
Kovács II. Gábor

Fodor Gyula

2011-09-03 16:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Gyirmót FC 0 - 4

Berke Balázs
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Bajkai János

2011-09-03 16:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Győri ETO FC 5 - 3

Iványi Zoltán
Albert István
Medovarszki János

Sothy András

2011-09-03 16:30:00 Duna FC Tatabánya - Budaörs 2 - 1

Böcskei Balázs
Hofbauer Roland
Hima Andrea

Hazafi Miklós

2011-09-03 16:30:00 MTK Budapest - BKV Előre SC 2 - 0

Veizer Roland
Márkus Tamás
Galán Roland

Birincsik József

2011-09-03 16:30:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - SZTK-ERIMA 0 - 4

Szilasi Szabolcs
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Gyarmati Tibor

2011-09-09 17:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - Duna FC Tatabánya 1 - 3

Berke Balázs
Márton Zsolt
Kovács Péter

Márton Sándor

2011-09-10 16:30:00 FC Ajka - Dunaújáros Pálhalma ASE 7 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Szarka Zoltán

2011-09-10 16:30:00 SZTK-ERIMA - Ferencvárosi TC 1 - 2

Solymosi Péter
Berettyán Péter
Horváth Róbert

Fazekas János

2011-09-10 16:30:00 Budaörs - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 3

Kassai Viktor
Erős Gábor
Szalai Dániel

Kiss Géza

2011-09-10 19:00:00 Gyirmót FC - MTK Budapest 1 - 3

Bognár Tamás
Takács Gábor
Gyürüsi Gábor

Stamler Péter

2011-09-11 16:30:00 Kozármisleny - Veszprém FC 3 - 1

Barna Gábor
Kiss Balázs
Kis Zoltán

Török Károly

2011-09-11 16:30:00 Győri ETO FC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 4 - 1

Oláh Gábor
Király Krisztián
Török Katalin

Ring János

2011-09-11 16:30:00 BKV Előre SC - Paksi FC 3 - 2

Kulcsár Katalin
Butkai Zsolt
Márton Zsolt

Bognár István

2011-09-17 15:00:00 Ferencvárosi TC - Győri ETO FC 0 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Kurmai Zoltán

2011-09-17 16:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Videoton-Puskás Akadémia 1 - 0

Erdős József
Albert István
Szalai Dániel

Koch György

2011-09-17 16:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Budaörs 1 - 0

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Molnár László

2011-09-17 16:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Kozármisleny 0 - 1

Varga László
Bozó Zoltán
Varga Gábor

Hazafi Miklós

2011-09-17 16:00:00 MTK Budapest - FC Ajka 1 - 2

Böcskei Balázs
Péter Tamás
Márton Zsolt

Tóth Vencel

2011-09-18 16:00:00 Paksi FC - Gyirmót FC 0 - 1

Mészáros István
Viszokai László
Iványi István

Fodor Gyula

2011-09-18 16:00:00 Duna FC Tatabánya - BKV Előre SC 0 - 2

Alvaro Garcia Miquel
Farkas Balázs
Király Krisztián

Kőrős László

2011-09-18 16:00:00 Veszprém FC - SZTK-ERIMA 1 - 1

Kovács J. Zoltán
Hofbauer Roland
Hima Andrea

Szarka Zoltán

2011-09-24 16:00:00 Budaörs - Ferencvárosi TC 2 - 1

Radványi Ádám
Márkus Tamás
Becséri Gergely

Márton Sándor

2011-09-24 16:00:00 FC Ajka - Paksi FC 1 - 1

Berényi Tamás
Kovács II. Gábor
Kovács Péter

Gyarmati Tibor

2011-09-24 16:00:00 Kozármisleny - MTK Budapest 3 - 5

Bognár Tamás
Takács Gábor
Aradi József

Sothy András

2011-09-24 16:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Veszprém FC 1 - 2

ifj. Gyarmati II. Tibor
Márton Zsolt
Kiss Balázs

Bajkai János

2011-09-25 16:00:00 Győri ETO FC - SZTK-ERIMA 3 - 3

Kovács Gábor Péter
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Szabó János

2011-09-25 16:00:00 BKV Előre SC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 0

Pintér Csaba
Péter Tamás
Horváth Zoltán

Hrabovszky András

2011-09-25 16:00:00 Gyirmót FC - Duna FC Tatabánya 1 - 0

Oláh Gábor
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Szarka Zoltán

2011-09-25 16:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 0 - 0

Fenyvesi Szabolcs
Király Krisztián
Kovács II. Gábor

Kiss Géza

2011-10-01 12:30:00 SZTK-ERIMA - Budaörs 3 - 3

Andó-Szabó Sándor
dr. Varga Zsolt
Punyi Gyula

Varga Sándor

2011-10-01 15:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Gyirmót FC 4 - 1

Solymosi Péter
Berettyán Péter
Horváth Róbert

Hazafi Miklós

2011-10-01 15:00:00 Duna FC Tatabánya - FC Ajka 2 - 0

Pánczél Krisztián
Péter Tamás
dr. Makkosné Petz Brigitta

Stamler Péter

2011-10-01 15:00:00 Ferencvárosi TC - Videoton-Puskás Akadémia 5 - 3

Szőts Gergely
Mohos Milán
Gyürüsi Gábor

Koch György

2011-10-01 15:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - BKV Előre SC 1 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Kiss Géza

2011-10-01 15:00:00 MTK Budapest - Dunaújáros Pálhalma ASE 4 - 0

Karakó Ferenc
Butkai Zsolt
Szilágyi Norbert

Birincsik József

2011-10-01 15:00:00 Veszprém FC - Győri ETO FC 4 - 0

Farkas Tibor
Kóbor Péter
Török Katalin

Ádám Mihály

2011-10-02 15:00:00 Paksi FC - Kozármisleny 1 - 2

Lovas László
ifj. Kormányos Gábor
Buzás Balázs

Tóth Vencel

2011-10-08 15:00:00 Kozármisleny - Duna FC Tatabánya 2 - 1

Mészáros István
Viszokai László
Kis Zoltán

Sothy András

2011-10-08 15:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - SZTK-ERIMA 0 - 1

Pintér Csaba
Péter Tamás
Hima Andrea

Tompos Zoltán

2011-10-08 15:00:00 FC Ajka - Bajai LSE-Kaló-MÉH 0 - 0

Vad II. István
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Gyarmati Tibor

2011-10-08 15:00:00 Budaörs - Győri ETO FC 1 - 0

Varga László
Szalai Dániel
Varga Gábor

Márton Sándor

2011-10-08 15:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Paksi FC 1 - 3

Ákos Dávid
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Cserna László

2011-10-08 18:00:00 Gyirmót FC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 2 - 0

Kovács J. Zoltán
Lémon Oszkár
Becséri Gergely

Ádám Mihály

2011-10-09 15:00:00 BKV Előre SC - Ferencvárosi TC 2 - 3

Szilasi Szabolcs
Takács Gábor
Szalai Dániel

Szabó János

2011-10-09 15:00:00 MTK Budapest - Veszprém FC 5 - 1

Radványi Ádám
dr. Varga Zsolt
Márkus Tamás

Tóth Vencel

2011-10-15 14:30:00 SZTK-ERIMA - BKV Előre SC 1 - 1

Böcskei Balázs

Horváth Zoltán

Bajkai János

2011-10-15 14:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Kozármisleny 0 - 2

Berke Balázs
ifj. Gyarmati II. Tibor
ifj. Kormányos Gábor

Hazafi Miklós

2011-10-15 14:30:00 Veszprém FC - Budaörs 3 - 1

Urbán Eszter
Bozó Zoltán
Varga Gábor

Ring János

2011-10-15 14:30:00 Duna FC Tatabánya - Dunaújáros Pálhalma ASE 3 - 1

Gaál Gyöngyi Krisztina
Márton Zsolt
Péter Tamás

Cserna László

2011-10-15 18:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - FC Ajka 2 - 1

Szőts Gergely
Kovács II. Gábor
Török Katalin

Szarka Zoltán

2011-10-16 14:30:00 Paksi FC - MTK Budapest 0 - 1

Becséri Dániel
Lémon Oszkár
Aradi József

Ábrahám Attila

2011-10-16 14:30:00 Győri ETO FC - Videoton-Puskás Akadémia 2 - 3

Berényi Tamás
ifj. Gyarmati II. Tibor
Kovács Péter

Juhos Attila

2011-10-16 14:30:00 Ferencvárosi TC - Gyirmót FC 0 - 2

Erdős József
Pápai Zoltán
Galán Roland

Varga Sándor

2011-10-19 14:30:00 SZTK-ERIMA - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 2

Bognár Tamás
Berettyán Péter
Butkai Zsolt

Hazafi Miklós

2011-10-22 14:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - Budaörs 5 - 1

Radványi Ádám
Pápai Zoltán
Galán Roland

Vavika Ferenc

2011-10-22 14:30:00 FC Ajka - Ferencvárosi TC 3 - 3

Kovács J. Zoltán
Péter Tamás
Hima Andrea

Bajkai János

2011-10-22 14:30:00 BKV Előre SC - Győri ETO FC 0 - 2

Nagy Róbert
Márkus Tamás
Punyi Gyula

Mező Béla

2011-10-22 14:30:00 MTK Budapest - Duna FC Tatabánya 1 - 0

Oláh Gábor
Hofbauer Roland
Horváth Zoltán

Varga Sándor

2011-10-22 14:30:00 Paksi FC - Veszprém FC 1 - 1

Fenyvesi Szabolcs
ifj. Gyarmati II. Tibor
Kiss Balázs

Márton Sándor

2011-10-22 14:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Bajai LSE-Kaló-MÉH 2 - 1

Botló Béla
Iványi István
Verbászi Patrik Bence

Török Károly

2011-10-22 14:30:00 Kozármisleny - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 1 - 3

Farkas Tibor
Márton Zsolt
Mohos Milán

Kiss Géza

2011-10-22 17:00:00 Gyirmót FC - SZTK-ERIMA 2 - 1

Berke Balázs
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Szarka Zoltán

2011-10-29 13:30:00 Ferencvárosi TC - Kozármisleny 0 - 0

Szabó Zsolt
Márkus Tamás
Galán Roland

Tóth Vencel

2011-10-29 14:30:00 Budaörs - BKV Előre SC 5 - 1

Kovács J. Zoltán
Szalai Dániel
Becséri Gergely

Sothy András

2011-10-29 14:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - MTK Budapest 1 - 4

Andó-Szabó Sándor
Albert István
Buzás Balázs

Vavika Ferenc

2011-10-29 14:30:00 SZTK-ERIMA - FC Ajka 1 - 1

Barna Gábor
Iványi István
Kiss Balázs

Kőrős László

2011-10-29 14:30:00 Veszprém FC - Videoton-Puskás Akadémia 2 - 2

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Ádám Mihály

2011-10-29 17:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Dunaújáros Pálhalma ASE 1 - 2

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Hamar László

2011-10-30 13:30:00 Duna FC Tatabánya - Paksi FC 3 - 0

ifj. Gyarmati II. Tibor
Varga Gábor
Török Katalin

Mező Béla

2011-10-30 13:30:00 Győri ETO FC - Gyirmót FC 2 - 2

Oláh Gábor
Márton Zsolt
Kovács II. Gábor

Szarka Zoltán

2011-11-05 13:30:00 FC Ajka - Győri ETO FC 3 - 1

ifj. Gyarmati II. Tibor
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Szabó János

2011-11-05 13:30:00 Kozármisleny - SZTK-ERIMA 2 - 1

Iványi Zoltán
ifj. Kormányos Gábor
Buzás Balázs

Gyarmati Tibor

2011-11-05 13:30:00 Duna FC Tatabánya - Veszprém FC 0 - 0

Becséri Dániel
Péter Tamás
Becséri Gergely

Márton Sándor

2011-11-05 13:30:00 MTK Budapest - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 4 - 0

Pánczél Krisztián
Mohos Milán
Kiss Balázs

Bajkai János

2011-11-05 13:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Ferencvárosi TC 0 - 3

Farkas Tibor
Kis Zoltán
Iványi István

Stamler Péter

2011-11-05 16:00:00 Gyirmót FC - Budaörs 5 - 3

Kovács Gábor Péter
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Sothy András

2011-11-06 13:30:00 Paksi FC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 2 - 1

Erdős József
Hofbauer Roland
Horváth Zoltán

Fazekas János

2011-11-06 13:30:00 BKV Előre SC - Videoton-Puskás Akadémia 0 - 1

Farkas Ádám
Bozó Zoltán
Varga Gábor

Tumó György

2011-11-12 13:30:00 SZTK-ERIMA - Dunaújáros Pálhalma ASE 7 - 0

Berényi Tamás
Tóth István
Kovács II. Gábor

Vavika Ferenc

2011-11-12 13:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Duna FC Tatabánya 2 - 3

Kovács J. Zoltán
ifj. Kormányos Gábor
Kiss Balázs

Ádám Mihály

2011-11-12 13:30:00 Győri ETO FC - Kozármisleny 3 - 0

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Török Katalin

Hazafi Miklós

2011-11-12 13:30:00 Veszprém FC - BKV Előre SC 2 - 2

Alvaro Garcia Miquel
Farkas Balázs
Szeles Krisztina

Török Károly

2011-11-12 13:30:00 Budaörs - FC Ajka 1 - 3

Nagy Róbert
Pápai Zoltán
Márkus Tamás

Hamar László

2011-11-12 16:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Paksi FC 0 - 1

Ákos Dávid
Takács Gábor
Kóbor Péter

Kőrős László

2011-11-13 13:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - Gyirmót FC 1 - 1

Szőts Gergely
Mohos Milán
Gyürüsi Gábor

Fazekas János

2011-11-19 13:00:00 MTK Budapest - SZTK-ERIMA 0 - 0

Karakó Ferenc
Szalai Dániel
Szilágyi Norbert

Vágner László

2011-11-19 13:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Veszprém FC 1 - 1

Pánczél Krisztián
Viszokai László
Iványi István

Ábrahám Attila

2011-11-19 13:00:00 FC Ajka - Videoton-Puskás Akadémia 0 - 0

Fenyvesi Szabolcs
Szeles-Lipták Tamás
Hofbauer Roland

Szarka Zoltán

2011-11-19 13:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Győri ETO FC 2 - 1

Barna Gábor
Kis Zoltán
Verbászi Patrik Bence

Juhos Attila

2011-11-19 13:00:00 Duna FC Tatabánya - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 1 - 1

Berke Balázs
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Bajkai János

2011-11-19 13:00:00 Kozármisleny - Budaörs 4 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Sothy András

2011-11-19 15:00:00 Gyirmót FC - BKV Előre SC 4 - 2

Szabó Zsolt
Király Krisztián
Kóbor Péter

Ring János

2011-11-20 13:00:00 Paksi FC - Ferencvárosi TC 2 - 0

Botló Béla
Iványi István
Kiss Balázs

Mező Béla

2011-11-23 13:00:00 Ferencvárosi TC - MTK Budapest 0 - 1

Takács János
L. Tóth Lajos
Demeter János

Tóth Vencel

2011-11-26 13:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - Kozármisleny 1 - 0

Ákos Dávid
Király Krisztián
dr. Makkosné Petz Brigitta

Bajkai János

2011-11-26 13:00:00 Budaörs - Dunaújáros Pálhalma ASE 1 - 0

Szőts Gergely
Péter Tamás
Horváth Zoltán

Ábrahám Attila

2011-11-26 13:00:00 SZTK-ERIMA - Paksi FC 3 - 3

Farkas Tibor
Pápai Zoltán
Galán Roland

Hamar László

2011-11-26 13:00:00 Veszprém FC - Gyirmót FC 2 - 1

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Stamler Péter

2011-11-26 16:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Bajai LSE-Kaló-MÉH 0 - 0

Szilasi Szabolcs
Gyürüsi Gábor
Aradi József

Tóth Vencel

2011-11-27 13:00:00 BKV Előre SC - FC Ajka 0 - 1

Lovas László
ifj. Kormányos Gábor
Buzás Balázs

Bognár István

2011-11-27 13:00:00 Győri ETO FC - MTK Budapest 0 - 0

Becséri Dániel
Kiss Balázs
Kulman Tamás

Molnár László

2011-11-27 13:00:00 Ferencvárosi TC - Duna FC Tatabánya 4 - 2

Farkas Ádám
Bozó Zoltán
Varga Gábor

Vavika Ferenc

2012-02-25 13:00:00 Veszprém FC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 1 - 0

Mészáros István
Szalai Dániel
Becséri Gergely

Ádám Mihály

2012-02-25 14:00:00 SZTK-ERIMA - Duna FC Tatabánya 0 - 0

Böcskei Balázs
Péter Tamás
Hima Andrea

Mező Béla

2012-02-25 17:00:00 Gyirmót FC - FC Ajka 3 - 0

Szabó Zsolt
Kiss Balázs
Kulman Tamás

Hazafi Miklós

2012-02-26 14:00:00 BKV Előre SC - Kozármisleny 1 - 1

Farkas Tibor
ifj. Kormányos Gábor
ifj. Gyarmati II. Tibor

Tumó György

2012-02-26 14:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - Dunaújáros Pálhalma ASE 3 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Nagy Tímea

Sothy András

2012-02-26 14:00:00 Győri ETO FC - Paksi FC 1 - 1

Pintér Csaba
Huszár Balázs
Király Krisztián

Juhos Attila

2012-03-03 14:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - SZTK-ERIMA 2 - 2

Iványi Zoltán
Szpisják Zsolt
Buzás Balázs

Ábrahám Attila

2012-03-03 14:30:00 Kozármisleny - Gyirmót FC 2 - 0

Pánczél Krisztián
Kepe Arnold
Becséri Gergely

Ring János

2012-03-03 14:30:00 MTK Budapest - Videoton-Puskás Akadémia 1 - 1

Szőts Gergely
Király Krisztián
Kóbor Péter

Török Károly

2012-03-03 14:30:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Ferencvárosi TC 1 - 1

Kovács Gábor Péter
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Szarka Zoltán

2012-03-03 14:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - BKV Előre SC 0 - 0

Lovas László
Szalai Dániel
Szvetnyik Bence

Vavika Ferenc

2012-03-03 14:30:00 Duna FC Tatabánya - Győri ETO FC 5 - 1

Mészáros István
Kis Zoltán
Verbászi Patrik Bence

Bajkai János

2012-03-04 14:30:00 Paksi FC - Budaörs 1 - 0

Botló Béla
Iványi István
Kiss Balázs

Tompos Zoltán

2012-03-10 14:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - Paksi FC 0 - 0

ifj. Gyarmati II. Tibor
Takács Gábor
Szeles Krisztina

Tóth Vencel

2012-03-10 14:30:00 Budaörs - Duna FC Tatabánya 1 - 1

Bognár Tamás
Király Krisztián
Aradi József

Fazekas János

2012-03-10 14:30:00 FC Ajka - Kozármisleny 2 - 2

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Nagy Tímea

Bajkai János

2012-03-10 14:30:00 Győri ETO FC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 0 - 2

Erdős József
Király Krisztián
Kóbor Péter

Gyarmati Tibor

2012-03-10 14:30:00 SZTK-ERIMA - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 3 - 0

Gaál Gyöngyi Krisztina
Kiss Balázs
Kulman Tamás

Juhos Attila

2012-03-10 14:30:00 Ferencvárosi TC - Veszprém FC 1 - 3

Kovács J. Zoltán
Péter Tamás
Hofbauer Roland

Mező Béla

2012-03-10 17:00:00 Gyirmót FC - Dunaújáros Pálhalma ASE 0 - 0

Pintér Csaba
Kis Zoltán
Gyürüsi Gábor

Cserna László

2012-03-11 14:30:00 BKV Előre SC - MTK Budapest 0 - 4

Berger József
Horváth Zoltán
Iványi István

Bognár István

2012-03-14 14:30:00 FC Ajka - Veszprém FC 1 - 0

Barna Gábor
Kóbor Péter
Hima Andrea

Cserna László

2012-03-17 15:00:00 Ferencvárosi TC - SZTK-ERIMA 0 - 1

Pánczél Krisztián
Gyürüsi Gábor
Aradi József

Hrabovszky András

2012-03-17 15:00:00 Duna FC Tatabánya - Videoton-Puskás Akadémia 3 - 1

Lovas László
Huszár Balázs
Hima Andrea

Szabó János

2012-03-17 15:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Budaörs 4 - 2

Barna Gábor
ifj. Kormányos Gábor
Verbászi Patrik Bence

Megyebíró János

2012-03-17 15:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - FC Ajka 1 - 0

Botló Béla
Iványi István
Kiss Balázs

Tumó György

2012-03-17 15:00:00 Veszprém FC - Kozármisleny 1 - 1

ifj. Gyarmati II. Tibor
Balipap Csaba
Szeles Krisztina

Horváth Sándor

2012-03-17 16:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Győri ETO FC 0 - 0

Pánczél Krisztián
Kepe Arnold
Nagy Tímea

Hamar László

2012-03-18 15:00:00 Paksi FC - BKV Előre SC 0 - 2

Pintér Csaba
Bozó Zoltán
Kovács Péter

Huták Antal

2012-03-18 15:00:00 MTK Budapest - Gyirmót FC 1 - 1

Bognár Tamás
Lémon Oszkár
Takács Gábor

Hanacsek Attila

2012-03-24 15:00:00 Budaörs - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 0 - 0

Farkas Tibor
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Georgiou Grigorisz

2012-03-24 15:00:00 Kozármisleny - Dunaújáros Pálhalma ASE 2 - 0

Szilasi Szabolcs
Aradi József
Hima Andrea

Bajkai János

2012-03-24 15:00:00 FC Ajka - MTK Budapest 0 - 1

Szilasi Szabolcs
Király Krisztián
Huszár Balázs

Mező Béla

2012-03-24 15:00:00 Győri ETO FC - Ferencvárosi TC 2 - 0

Berényi Tamás
Kulman Tamás
Kiss Balázs

Szarka Zoltán

2012-03-24 15:00:00 SZTK-ERIMA - Veszprém FC 0 - 3

Fenyvesi Szabolcs
Kepe Arnold
Nagy Tímea

Cserna László

2012-03-24 18:00:00 Gyirmót FC - Paksi FC 1 - 1

Pintér Csaba
Kóbor Péter
Becséri Gergely

Stamler Péter

2012-03-25 16:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 1

Szőts Gergely
Kis Zoltán
Iványi István

Ábrahám Attila

2012-03-25 16:00:00 BKV Előre SC - Duna FC Tatabánya 0 - 2

Kovács J. Zoltán
Demeter János
Márkus Tamás

Bognár István

2012-03-31 16:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - BKV Előre SC 0 - 0

Ákos Dávid
Buzás Balázs
Verbászi Patrik Bence

Vavika Ferenc

2012-03-31 16:00:00 SZTK-ERIMA - Győri ETO FC 2 - 0

Andó-Szabó Sándor
Pápai Zoltán
Punyi Gyula

Georgiou Grigorisz

2012-03-31 16:00:00 Veszprém FC - Dunaújáros Pálhalma ASE 2 - 1

Becséri Dániel
Iványi István
Hofbauer Roland

Gyarmati Tibor

2012-03-31 16:00:00 Duna FC Tatabánya - Gyirmót FC 1 - 2

Iványi Zoltán
Király Krisztián
Huszár Balázs

Márton Sándor

2012-03-31 17:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Videoton-Puskás Akadémia 2 - 2

Berke Balázs
Kóbor Péter
Aradi József

Molnár László

2012-04-01 16:00:00 Paksi FC - FC Ajka 1 - 1

Erdős József
Péter Tamás
Horváth Zoltán

Mező Béla

2012-04-01 16:00:00 MTK Budapest - Kozármisleny 1 - 0

Kovács Gábor Péter
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Szarka Zoltán

2012-04-01 16:00:00 Ferencvárosi TC - Budaörs 2 - 1

Nagy Róbert
Márton Zsolt
Kovács II. Gábor

Hamar László

2012-04-07 16:30:00 Budaörs - SZTK-ERIMA 0 - 1

Erdős József
Aradi József
Szeles Krisztina

Tumó György

2012-04-07 16:30:00 Kozármisleny - Paksi FC 0 - 1

Böcskei Balázs
Kiss Balázs
Kovács II. Gábor

Mező Béla

2012-04-07 16:30:00 BKV Előre SC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 4 - 1

Pintér Csaba
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Sothy András

2012-04-07 16:30:00 Győri ETO FC - Veszprém FC 0 - 1

Berke Balázs
Király Krisztián
Huszár Balázs

Cserna László

2012-04-07 16:30:00 FC Ajka - Duna FC Tatabánya 1 - 0

Fenyvesi Szabolcs
Hofbauer Roland
Hima Andrea

Szarka Zoltán

2012-04-07 16:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - MTK Budapest 1 - 2

Szilasi Szabolcs
Farkas Balázs
Kovács Péter

Hanacsek Attila

2012-04-07 18:00:00 Gyirmót FC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 3

Kovács J. Zoltán
Márton Zsolt
Kóbor Péter

Gyarmati Tibor

2012-04-08 18:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - Ferencvárosi TC 0 - 1

Pánczél Krisztián
Péter Tamás
Horváth Zoltán

Ábrahám Attila

2012-04-14 16:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - FC Ajka 1 - 1

Németh Ádám
ifj. Kormányos Gábor
Iványi István

Stamler Péter

2012-04-14 16:30:00 SZTK-ERIMA - Videoton-Puskás Akadémia 1 - 2

ifj. Gyarmati II. Tibor
Galán Roland
Kovács Péter

Divinyi Béla

2012-04-14 16:30:00 Duna FC Tatabánya - Kozármisleny 1 - 2

Lovas László
Péter Tamás
Horváth Zoltán

Szarka Zoltán

2012-04-14 16:30:00 Veszprém FC - MTK Budapest 0 - 1

Berényi Tamás
Huszár Balázs
Király Krisztián

Bajkai János

2012-04-14 17:30:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Gyirmót FC 2 - 3

Nagy Róbert
Butkai Zsolt
Kovács II. Gábor

Hamar László

2012-04-15 16:30:00 Győri ETO FC - Budaörs 1 - 0

Barna Gábor
Szalai Dániel
Kóbor Péter

Ádám Mihály

2012-04-15 16:30:00 Paksi FC - Dunaújáros Pálhalma ASE 0 - 3

Farkas Tibor
Kelemen Attila
Demeter János

Tumó György

2012-04-15 16:30:00 Ferencvárosi TC - BKV Előre SC 5 - 0

Radványi Ádám
Márkus Tamás
Pápai Zoltán

Vavika Ferenc

2012-04-21 16:00:00 Kozármisleny - Bajai LSE-Kaló-MÉH 4 - 0

Iványi Zoltán
Erős Gábor
Szalai Dániel

Mező Béla

2012-04-21 16:00:00 Gyirmót FC - Ferencvárosi TC 2 - 1

Takács János
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Georgiou Grigorisz

2012-04-21 17:00:00 FC Ajka - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 3 - 1

Andó-Szabó Sándor
Kiss Balázs
Kis Zoltán

Szarka Zoltán

2012-04-21 17:00:00 Budaörs - Veszprém FC 4 - 2

Szőts Gergely
Szilágyi Norbert
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

Gyarmati Tibor

2012-04-21 17:00:00 MTK Budapest - Paksi FC 5 - 0

Szőts Gergely
Hofbauer Roland
Hima Andrea

Vavika Ferenc

2012-04-21 17:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Duna FC Tatabánya 0 - 1

Pánczél Krisztián
Iványi István
Buzás Balázs

Tumó György

2012-04-22 17:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - Győri ETO FC 2 - 0

Pintér Csaba
Márton Zsolt
Aradi József

Varga Sándor

2012-04-22 17:00:00 BKV Előre SC - SZTK-ERIMA 2 - 0

Kiss Norbert
Huszár Balázs
Becséri Gergely

Márton Sándor

2012-04-25 18:00:00 Ferencvárosi TC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 0 - 2

Varga László
Demeter János
Varga Gábor

Stamler Péter

2012-04-27 17:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Kozármisleny 0 - 3

Fenyvesi Szabolcs
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Ádám Mihály

2012-04-28 17:00:00 Ferencvárosi TC - FC Ajka 1 - 4

Iványi Zoltán
Király Krisztián
Huszár Balázs

Georgiou Grigorisz

2012-04-28 17:00:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Dunaújáros Pálhalma ASE 1 - 3

Pintér Csaba
Pápai Zoltán
Galán Roland

Szabó János

2012-04-28 17:00:00 SZTK-ERIMA - Gyirmót FC 5 - 2

Ákos Dávid
ifj. Kormányos Gábor
Buzás Balázs

Ábrahám Attila

2012-04-28 17:00:00 Duna FC Tatabánya - MTK Budapest 1 - 3

Farkas Ádám
L. Tóth Lajos
Szilágyi Norbert

Szarka Zoltán

2012-04-28 17:00:00 Budaörs - Videoton-Puskás Akadémia 1 - 2

Lovas László
Varga Gábor
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

Megyebíró János

2012-04-28 17:00:00 Veszprém FC - Paksi FC 1 - 0

Takács János
Horváth Zoltán
Hima Andrea

Hazafi Miklós

2012-04-29 17:00:00 Győri ETO FC - BKV Előre SC 1 - 1

Karakó Ferenc
Gyürüsi Gábor
Mohos Milán

Horváth Sándor

2012-05-05 17:30:00 Kozármisleny - Ferencvárosi TC 2 - 0

Böcskei Balázs
Kis Zoltán
Becséri Gergely

Sothy András

2012-05-05 17:30:00 FC Ajka - SZTK-ERIMA 2 - 0

Kovács Gábor Péter
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Szarka Zoltán

2012-05-05 17:30:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 2 - 2

Szilasi Szabolcs
ifj. Kormányos Gábor
Verbászi Patrik Bence

Ábrahám Attila

2012-05-05 17:30:00 MTK Budapest - Bajai LSE-Kaló-MÉH 2 - 3

Botló Béla
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Márton Sándor

2012-05-05 19:00:00 Gyirmót FC - Győri ETO FC 1 - 0

Kiss Norbert
Király Krisztián
Török Katalin

Molnár László

2012-05-06 17:30:00 Paksi FC - Duna FC Tatabánya 1 - 2

Barna Gábor
Medovarszki János
Buzás Balázs

Juhos Attila

2012-05-06 17:30:00 BKV Előre SC - Budaörs 3 - 1

Kovács J. Zoltán
Kiss Balázs
Kepe Arnold

Tompos Zoltán

2012-05-06 17:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - Veszprém FC 0 - 2

Oláh Gábor
Hofbauer Roland
Hima Andrea

Vavika Ferenc

2012-05-09 17:30:00 Budaörs - MTK Budapest 0 - 3

Radványi Ádám
Pápai Zoltán
Galán Roland

Tóth Vencel

2012-05-11 17:30:00 Ferencvárosi TC - Dunaújáros Pálhalma ASE 2 - 3

Takács János
Pápai Zoltán
Galán Roland

Ábrahám Attila

2012-05-12 17:30:00 Budaörs - Gyirmót FC 4 - 1

Solymosi Péter
Demeter János
Punyi Gyula

Bajkai János

2012-05-12 17:30:00 Győri ETO FC - FC Ajka 5 - 2

Kovács Gábor Péter
Kóbor Péter
Becséri Gergely

Szabó János

2012-05-12 17:30:00 SZTK-ERIMA - Kozármisleny 3 - 2

Kovács Gábor Péter
L. Tóth Lajos
Szilágyi Norbert

Mező Béla

2012-05-12 17:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - Paksi FC 1 - 2

Becséri Dániel
Butkai Zsolt
Iványi István

Márton Sándor

2012-05-12 17:30:00 Veszprém FC - Duna FC Tatabánya 0 - 0

Fenyvesi Szabolcs
Király Krisztián
Huszár Balázs

Georgiou Grigorisz

2012-05-12 17:30:00 Videoton-Puskás Akadémia - BKV Előre SC 0 - 0

külföldi
Kispál Róbert
külföldi

Juhos Attila

2012-05-12 18:30:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - MTK Budapest 1 - 1

Szőts Gergely
Takács Gábor
Márton Zsolt

Horváth Sándor

2012-05-19 16:30:00 Duna FC Tatabánya - Bajai LSE-Kaló-MÉH 3 - 2

Bognár Tamás
Márton Zsolt
Hima Andrea

Hanacsek Attila

2012-05-19 17:00:00 FC Ajka - Budaörs 3 - 2

Andó-Szabó Sándor
Kiss Balázs
Kovács Péter

Gyarmati Tibor

2012-05-19 17:30:00 MTK Budapest - Ferencvárosi TC 7 - 1

Karakó Ferenc
Márkus Tamás
Kis Zoltán

Fazekas János

2012-05-19 18:00:00 Paksi FC - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 0 - 1

Ákos Dávid
Mohos Milán
Gyürüsi Gábor

Vavika Ferenc

2012-05-19 18:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - SZTK-ERIMA 0 - 2

Szabó Zsolt
ifj. Kormányos Gábor
Buzás Balázs

Cserna László

2012-05-19 18:00:00 Kozármisleny - Győri ETO FC 3 - 0

Kiss Norbert
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Tompos Zoltán

2012-05-19 18:00:00 Gyirmót FC - Videoton-Puskás Akadémia 2 - 2

Gaál Gyöngyi Krisztina
Huszár Balázs
Kóbor Péter

Stamler Péter

2012-05-20 18:00:00 BKV Előre SC - Veszprém FC 3 - 1

Veizer Roland
Pápai Zoltán
Galán Roland

Szarka Zoltán

2012-05-26 18:00:00 Budaörs - Kozármisleny 1 - 0

Varga László
Szilágyi Norbert
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

Horváth Sándor

2012-05-26 18:00:00 Ferencvárosi TC - Paksi FC 1 - 1

Nagy Róbert
Pápai Zoltán
Galán Roland

Megyebíró János

2012-05-26 18:00:00 Videoton-Puskás Akadémia - FC Ajka 2 - 0

Botló Béla
Iványi István
Verbászi Patrik Bence

Molnár László

2012-05-26 18:00:00 SZTK-ERIMA - MTK Budapest 2 - 1

Berger József
Butkai Zsolt
Szvetnyik Bence

Birincsik József

2012-05-26 18:00:00 Veszprém FC - Bajai LSE-Kaló-MÉH 1 - 0

Berényi Tamás
Kepe Arnold
Kulman Tamás

Sothy András

2012-05-26 19:00:00 SVSC-GYSEV-Goldschmidt - Duna FC Tatabánya 0 - 3

Kovács J. Zoltán
Kóbor Péter
Török Katalin

Szarka Zoltán

2012-05-27 18:00:00 Győri ETO FC - Dunaújáros Pálhalma ASE 1 - 1

Erdős József
Király Krisztián
Kóbor Péter

Mező Béla

2012-05-27 18:00:00 BKV Előre SC - Gyirmót FC 0 - 0

Fenyvesi Szabolcs
Ring György
Kovács II. Gábor

Hamar László

2012-06-02 18:00:00 FC Ajka - BKV Előre SC 3 - 0

Kulcsár Katalin
Péter Tamás
Hofbauer Roland

Juhos Attila

2012-06-02 18:00:00 Kozármisleny - Videoton-Puskás Akadémia 3 - 1

Oláh Gábor
Farkas Balázs
Török Katalin

Tumó György

2012-06-02 18:00:00 Paksi FC - SZTK-ERIMA 1 - 2

Berke Balázs
Demeter János
Varga Gábor

Márton Sándor

2012-06-02 18:00:00 Duna FC Tatabánya - Ferencvárosi TC 3 - 3

Ákos Dávid
Gyürüsi Gábor
Aradi József

Cserna László

2012-06-02 18:00:00 Dunaújáros Pálhalma ASE - Budaörs 1 - 0

Iványi Zoltán
Kis Zoltán
Buzás Balázs

Ábrahám Attila

2012-06-02 18:00:00 Gyirmót FC - Veszprém FC 2 - 1

Erdős József
Király Krisztián
Butkai Zsolt

Vágner László

2012-06-03 15:30:00 Bajai LSE-Kaló-MÉH - SVSC-GYSEV-Goldschmidt 2 - 4

Kovács Gábor Péter
Kepe Arnold
Nagy Tímea

Vavika Ferenc

2012-06-03 15:30:00 MTK Budapest - Győri ETO FC 0 - 0

Mészáros István
Márton Zsolt
Szalai Dániel

Huták Antal