Küldési statisztika Hátralévő mérkőzések Összes küldés Játékvezetők lapstatisztikái Csapatonkénti lapok Fordulónkénti lapok

Játékvezetők küldései:

Játékvezető
Asszisztens1
Asszisztens2
Tartalék jv.
Ellenőr

2020-08-02 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Kecskeméti TE 1 - 0

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Török Katalin

2020-08-02 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Iváncsa KSE 0 - 3 (MLSZ fegyelmi)

Erdélyi Bence Zsákai Milán
Dobos Dávid

2020-08-02 17:30:00 Kozármisleny FC - Paksi FC II. 4 - 4

Bana Gergely Marozsi Gábor Bence
Toplánszki Szabin

2020-08-02 17:30:00 Taksony SE - Újpest FC II. 0 - 1

Dobai János Pogonyi Ferenc
Vrbovszki Pál

2020-08-02 17:30:00 Körösladányi MSK - Majosi SE 5 - 1

Borbás Bottyán Aurél Molnár Alex
Juhász László

2020-08-02 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Monor 0 - 2

Molnár Réka Szarvas László
Nagy Viktor

2020-08-02 17:30:00 ESMTK - FC Dabas 0 - 3

Horváth Tibor Imrő János
Molnár István

2020-08-02 17:30:00 Szekszárdi UFC - Dunaújváros 2 - 1

Kubicsek Máté Vörös Dániel
Rózsás Rita

2020-08-02 17:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Szegedi VSE 4 - 1

Takács Tamás Belicza Bence Péter
László István Sándor

2020-08-02 17:30:00 Vác FC - Rákosmente FC 1 - 2

Szabó Levente Márkus Péter
Balla Levente

2020-08-09 11:00:00 Újpest FC II. - Kozármisleny FC 2 - 2

Katona Balázs Ring Kevin
Marozsi Gábor Bence

2020-08-09 11:00:00 Paksi FC II. - Ferenváros TC. II. 0 - 0

Gáspár András Gyürüsi Péter
Keszthelyi Tamás

2020-08-09 17:30:00 Iváncsa KSE - Vác FC 6 - 0

Horváth Tibor Imrő János
Török Katalin

2020-08-09 17:30:00 Rákosmente FC - Hódmezővásárhelyi FC 0 - 1

Sándor Csaba Szilágyi Norbert
Szarvas László

2020-08-09 17:30:00 Szegedi VSE - Szekszárdi UFC 1 - 3

Jakab Árpád Farkas Dávid
Czeglédi Barna

2020-08-09 17:30:00 Dunaújváros - ESMTK 0 - 1

Maml Zoltán Molnár Alex
Toplánszki Szabin

2020-08-09 17:30:00 FC Dabas - Dabas-Gyón FC 2 - 0

Nagy Róbert Berényi Ákos
dr. Ambrus Dániel János

2020-08-09 17:30:00 Monor - Körösladányi MSK 0 - 0

Bana Gergely Kurinka Béla
Rózsás Rita

2020-08-09 17:30:00 Majosi SE - Taksony SE 1 - 8

Altorjay Áron Gellért Nagy Márk
Schweighardt Dániel

2020-08-09 19:00:00 Kecskeméti TE - Budapest Honvéd-MFA II. 4 - 1

Kulcsár Katalin Vrbovszki Pál
Zahorecz Roland

2020-08-12 17:30:00 Ferenváros TC. II. - Újpest FC II. 2 - 1

Sipos Tamás Imrő János
Molnár István

2020-08-12 17:30:00 Kozármisleny FC - Majosi SE 1 - 1

Kakuk Szabolcs Bereczki Bence
Molnár Alex

2020-08-12 17:30:00 Taksony SE - Monor 2 - 2

Borbás Bottyán Aurél Zahorecz Roland
Czeglédi Barna

2020-08-12 17:30:00 Körösladányi MSK - FC Dabas 1 - 1

Takács Ákos Szilágyi Norbert
Szilágyi Zsolt

2020-08-12 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Dunaújváros 2 - 1

Katona Balázs Vrbovszki Pál
László István Sándor

2020-08-12 17:30:00 ESMTK - Szegedi VSE 3 - 0

Szabó Levente Márkus Péter
Balla Levente

2020-08-12 17:30:00 Szekszárdi UFC - Rákosmente FC 0 - 1

Molnár Réka Máyer Gábor
Farkas Dávid

2020-08-12 17:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Iváncsa KSE 2 - 4

Gál Péter Kovács Gábor (1980)
Vad Anita Éva

2020-08-12 17:30:00 Vác FC - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 0

Sipos Katalin Marozsi Gábor Bence
Gordos Árpád Mihály

2020-08-12 19:00:00 Kecskeméti TE - Paksi FC II. 3 - 0

Takács Tamás Belicza Bence Péter
Flinta Zoltán

2020-08-16 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Hódmezővásárhelyi FC 4 - 1

Szabó Levente dr. Ambrus Dániel János
Skover Péter

2020-08-16 11:00:00 Újpest FC II. - Paksi FC II. 2 - 1

Juhász Bálint Dobos Dávid
Halmai Kristóf

2020-08-16 17:30:00 Vác FC - Kecskeméti TE 3 - 2

Tóth Tamás Kővér Tamás
Vilmányi Simon

2020-08-16 17:30:00 Iváncsa KSE - Szekszárdi UFC 1 - 0

Sipos Katalin Keszthelyi Tamás
Urbán Richárd

2020-08-16 17:30:00 Rákosmente FC - ESMTK 0 - 2

Ducsai József Kurinka Béla
Hovanecz Máté László

2020-08-16 17:30:00 Szegedi VSE - Dabas-Gyón FC 1 - 0

Kiss Anikó Tünde Zahorecz Roland
Ancsin Zoltán

2020-08-16 17:30:00 Dunaújváros - Körösladányi MSK 4 - 3

Gáspár András Gyürüsi Péter
Baráth Noémi

2020-08-16 17:30:00 FC Dabas - Taksony SE 1 - 1

Kovács Imre Urgyán Antal
Vad Anita Éva

2020-08-16 17:30:00 Monor - Kozármisleny FC 0 - 2

Dobai János Pogonyi Ferenc
László István Sándor

2020-08-16 17:30:00 Majosi SE - Ferenváros TC. II. 1 - 4

Bana Gergely Toplánszki Szabin
Páhoki Zsolt

2020-08-23 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Monor 4 - 0

Kovács Gábor Péter Zahorecz Roland
Vrbovszki Pál

2020-08-23 11:00:00 Paksi FC II. - Majosi SE 1 - 0

Sipos Katalin Kovács II. Gábor
Kovács Brankó Krisztián

2020-08-23 17:30:00 Kozármisleny FC - FC Dabas 0 - 2

Kubicsek Máté Vörös Dániel
Jakab Bálint

2020-08-23 17:30:00 Taksony SE - Dunaújváros 0 - 3

Héra Csanád Bognár László
Domján Dávid

2020-08-23 17:30:00 Körösladányi MSK - Szegedi VSE 3 - 1

Újhelyi Tamás Szabó Ferenc Szilárd
Nagy Gábor

2020-08-23 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Rákosmente FC 2 - 1

Zimmermann Márió Skover Péter
Balla Levente

2020-08-23 17:30:00 ESMTK - Iváncsa KSE 0 - 1

Sándor Csaba Piskóczi Viktor
Deme Rajmund

2020-08-23 17:30:00 Szekszárdi UFC - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 2

Altorjay Áron Gellért Ring Kevin
Toplánszki Szabin

2020-08-23 17:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Vác FC 2 - 1

Molnár Réka Szabó Dániel
Török Katalin

2020-08-23 19:00:00 Kecskeméti TE - Újpest FC II. 4 - 1

Dobai János Pogonyi Ferenc
Bereczki Bence

2020-08-26 17:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Kecskeméti TE 0 - 5

Erdélyi Bence Kovács Gábor (1980)
Volentics Erik János

2020-08-26 17:30:00 Vác FC - Szekszárdi UFC 1 - 0

Dobai János Bereczki Bence
Zahorecz Roland

2020-08-26 17:30:00 Iváncsa KSE - Dabas-Gyón FC 2 - 1

Héra Csanád Marozsi Gábor Bence
Domján Dávid

2020-08-26 17:30:00 Rákosmente FC - Körösladányi MSK 1 - 5

Sipos Katalin Illés Tamás
Farkas Roland

2020-08-26 17:30:00 Szegedi VSE - Taksony SE 0 - 2

Takács Tamás Vrbovszki Pál
László István Sándor

2020-08-26 17:30:00 Dunaújváros - Kozármisleny FC 0 - 2

Katona Balázs Molnár Alex
Juhász László

2020-08-26 17:30:00 FC Dabas - Ferenváros TC. II. 1 - 0

Rúsz Márton Varga Gábor
Nagy Petra

2020-08-26 17:30:00 Monor - Paksi FC II. 1 - 0

Somogyi Sára Gordos Árpád Mihály
Kovács Máté

2020-08-26 17:30:00 Majosi SE - Újpest FC II. 1 - 1

Maml Zoltán Szabó Dániel
Bizderi Nikolett

2020-08-30 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Dunaújváros 1 - 0

Zimmermann Márió Kővér Tamás
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

2020-08-30 11:00:00 Újpest FC II. - Monor 1 - 3

Juhász Dávid Molnár István
Imrő János

2020-08-30 11:00:00 Paksi FC II. - FC Dabas 1 - 3

Kiss Anikó Tünde Toplánszki Szabin
Juhász László

2020-08-30 16:00:00 Kozármisleny FC - Szegedi VSE 3 - 1

Molnár Réka Farkas Dávid
Urgyán Antal

2020-08-30 17:30:00 Taksony SE - Rákosmente FC 3 - 3

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel

2020-08-30 17:30:00 Körösladányi MSK - Iváncsa KSE 1 - 2

Tóth Tamás Benkő Róbert
Sztányi Tibor

2020-08-30 17:30:00 ESMTK - Vác FC 3 - 3

Héra Csanád Nagy Viktor
Domján Dávid

2020-08-30 17:30:00 Szekszárdi UFC - Hódmezővásárhelyi FC 1 - 4

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2020-08-30 19:00:00 Kecskeméti TE - Majosi SE 5 - 0

Gál Péter Dobos Dávid
Zsákai Milán

2020-09-05 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Körösladányi MSK 1 - 1

Móri Tamás Hofbauer Roland
Halmai Kristóf

2020-09-05 16:30:00 Szekszárdi UFC - Kecskeméti TE 1 - 2

Jakab Árpád Sinkovicz Dániel
Vad Anita Éva

2020-09-05 16:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - ESMTK 1 - 3

Takács Tamás Belicza Bence Péter
Molnár István

2020-09-05 16:30:00 Vác FC - Dabas-Gyón FC 2 - 1

Urbán Eszter Dobos Dávid
Hovanecz Máté László

2020-09-05 16:30:00 Iváncsa KSE - Taksony SE 2 - 0

Bana Gergely Kiss Balázs
Perák András

2020-09-05 16:30:00 Rákosmente FC - Kozármisleny FC 2 - 2

Szabó Levente Márkus Péter
Balla Levente

2020-09-05 16:30:00 Szegedi VSE - Ferenváros TC. II. 0 - 5

Maml Zoltán Toplánszki Szabin
Juhász László

2020-09-05 16:30:00 Dunaújváros - Paksi FC II. 0 - 1

Horváth Máté Keszthelyi Tamás
Gyürüsi Péter

2020-09-05 16:30:00 FC Dabas - Újpest FC II. 2 - 2

Gál Péter Kovács Brankó Krisztián
Urgyán Antal

2020-09-05 16:30:00 Monor - Majosi SE 4 - 1

Kiss Anikó Tünde Pogonyi Ferenc
Ancsin Zoltán

2020-09-09 11:00:00 Újpest FC II. - Dunaújváros 4 - 1

Sándor Csaba Zahorecz Roland
Pogonyi Ferenc

2020-09-09 16:30:00 Ferenváros TC. II. - Rákosmente FC 1 - 0

Kubicsek Máté Vörös Dániel
Jakab Bálint

2020-09-09 16:30:00 Kozármisleny FC - Iváncsa KSE 2 - 2

Szommer Attila Kis Zoltán
Tinnyei Zsolt

2020-09-09 16:30:00 Taksony SE - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 3

Somogyi Sára Ring Kevin
Dobos Dávid

2020-09-09 16:30:00 Körösladányi MSK - Vác FC 2 - 1

Szabó Levente Márkus Péter
Kovács Zoltán

2020-09-09 16:30:00 Dabas-Gyón FC - Hódmezővásárhelyi FC 5 - 1

Kátai Gábor Varga Gábor
Nagy Petra

2020-09-09 16:30:00 ESMTK - Szekszárdi UFC 0 - 0

Zimmermann Márió Bertalan Dávid
dr. Gavalla-Kulcsár Judit

2020-09-09 16:30:00 Majosi SE - FC Dabas 0 - 4

Dobai János Bereczki Bence
Nagy Márk

2020-09-09 18:00:00 Kecskeméti TE - Monor 4 - 1

Bodzay Áron Flinta Zoltán
Ancsin Zoltán

2020-09-13 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Kozármisleny FC 0 - 3

Tamási Patrik Vrbovszki Pál
Ancsin Zoltán

2020-09-13 16:30:00 ESMTK - Kecskeméti TE 0 - 2

Horváth Máté Ring Kevin
Dobos Dávid

2020-09-13 16:30:00 Szekszárdi UFC - Dabas-Gyón FC 0 - 0

Maml Zoltán dr. Varga Kristóf
Bizderi Nikolett

2020-09-13 16:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Körösladányi MSK 0 - 2

Urbán Eszter Szarvas László
Hovanecz Máté László

2020-09-13 16:30:00 Vác FC - Taksony SE 1 - 2

Horváth Partik Nagy Alex
Nagy Petra

2020-09-13 16:30:00 Iváncsa KSE - Ferenváros TC. II. 1 - 1

Takács Tamás Flinta Zoltán
Zahorecz Roland

2020-09-13 16:30:00 Rákosmente FC - Paksi FC II. 3 - 1

Valu Tibor Benkő Róbert
Kővér Tamás

2020-09-13 16:30:00 Szegedi VSE - Újpest FC II. 2 - 1

Kiss Anikó Tünde Molnár Alex
Toplánszki Szabin

2020-09-13 16:30:00 Dunaújváros - Majosi SE 4 - 1

Juhász Bálint Urbán Richárd
Halmai Kristóf

2020-09-13 16:30:00 FC Dabas - Monor 1 - 1

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Gordos Árpád Mihály

2020-09-16 16:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - ESMTK 3 - 5

Horváth Partik Nagy Alex
Bőhm Ármin

2020-09-23 16:00:00 Dabas-Gyón FC - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 1

Sándor Csaba Schweighardt Dániel
Szilágyi Zsolt

2020-09-23 16:30:00 Paksi FC II. - Szegedi VSE 2 - 1

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Baráth Noémi

2020-09-27 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 1

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Juhász László

2020-09-27 11:00:00 Újpest FC II. - Rákosmente FC 2 - 0

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Baráth Noémi

2020-09-27 16:00:00 Taksony SE - Hódmezővásárhelyi FC 2 - 1

Héra Csanád Gyürüsi Péter
Urgyán Antal

2020-09-27 16:00:00 Körösladányi MSK - Szekszárdi UFC 1 - 1

Tóth Tamás Szabó Ferenc Szilárd
Vilmányi Simon

2020-09-27 16:00:00 Dabas-Gyón FC - ESMTK 0 - 1

Szommer Attila Illés Tamás
Szabó Péter

2020-09-27 16:00:00 Monor - Dunaújváros 1 - 3

Újhelyi Tamás Hovanecz Máté László
Nagy Petra

2020-09-27 16:00:00 Majosi SE - Szegedi VSE 2 - 2

Sipos Katalin dr. Varga Kristóf
Szkrajcsics Péter

2020-09-27 18:00:00 Kecskeméti TE - FC Dabas 2 - 0

Maml Zoltán Zahorecz Roland
Pogonyi Ferenc

2020-10-04 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Paksi FC II. 0 - 0

Kiss Anikó Tünde Molnár Alex
Erdélyi Ádám

2020-10-04 15:00:00 Dabas-Gyón FC - Kecskeméti TE 2 - 1

Mencsik László Kurinka Béla
Nyerges Krisztián

2020-10-04 15:00:00 ESMTK - Körösladányi MSK 1 - 1

Kátai Gábor Skover Péter
Elek Balázs

2020-10-04 15:00:00 Szekszárdi UFC - Taksony SE 0 - 3

Kubicsek Máté Mózsa Ábel
Rózsás Rita

Tóth Vencel

2020-10-04 15:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Kozármisleny FC 0 - 1

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Tóth Róbert

2020-10-04 15:00:00 Vác FC - Ferenváros TC. II. 1 - 2

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Varga I. Zoltán

2020-10-04 15:00:00 Rákosmente FC - Majosi SE 2 - 0

Újhelyi Tamás Szarvas László
Juhász Ádám

2020-10-04 15:00:00 Szegedi VSE - Monor 1 - 4

Kovács Tamás Zahorecz Roland
Vrbovszki Pál

2020-10-04 15:00:00 Dunaújváros - FC Dabas 0 - 1

Juhász Dávid Imrő János
Sirokmán Alex

2020-10-10 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Hódmezővásárhelyi FC 3 - 2

Horváth Partik Bőhm Ármin
Nagy Barnabás

2020-10-10 11:00:00 Újpest FC II. - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 1

Juhász Dávid Molnár István
Jászberényi Marcell

2020-10-10 11:00:00 Paksi FC II. - Vác FC 0 - 0

Altorjay Áron Gellért Schweighardt Dániel
Török Bence

2020-10-10 15:00:00 Kozármisleny FC - Szekszárdi UFC 0 - 2

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2020-10-10 15:00:00 Taksony SE - ESMTK 0 - 0

Dobai János Bereczki Bence
Minda Gábor

2020-10-10 15:00:00 Körösladányi MSK - Dabas-Gyón FC 0 - 1

Valu Tibor Kovács Zoltán
Sztányi Tibor

2020-10-10 15:00:00 FC Dabas - Szegedi VSE 5 - 1

Dolnegó Bálint Szarvas László
Tinnyei Zsolt

2020-10-10 15:00:00 Monor - Rákosmente FC 2 - 1

Takács Ákos Baghy Csaba
Szilágyi Zsolt

2020-10-10 15:00:00 Majosi SE - Iváncsa KSE 0 - 2

Maml Zoltán Máyer Gábor
Güldner Ádám

2020-10-10 17:00:00 Kecskeméti TE - Dunaújváros 2 - 2

Kovács Imre Kis Zoltán
Illés Tamás

2020-10-14 14:00:00 Paksi FC II. - Iváncsa KSE 2 - 2

Dobai János Bereczki Bence
Juhász László

2020-10-18 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Majosi SE 6 - 0

Héra Csanád Imrő János
Nagy Barnabás

2020-10-18 14:30:00 Körösladányi MSK - Kecskeméti TE 0 - 3

Jakab Árpád Gordos Árpád Mihály
Nagy Petra

2020-10-18 14:30:00 Dabas-Gyón FC - Taksony SE 0 - 0

Sándor Csaba Benkő Róbert
Zsákai Milán

2020-10-18 14:30:00 ESMTK - Kozármisleny FC 3 - 1

Zimmermann Márió Flinta Zoltán
Németh Balázs

2020-10-18 14:30:00 Szekszárdi UFC - Ferenváros TC. II. 1 - 4

Szalai László Gyürüsi Péter
Szalai Dávid

2020-10-18 14:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Paksi FC II. 0 - 1

Tamási Patrik Székely Gergő Ferenc
László István Sándor

2020-10-18 14:30:00 Vác FC - Újpest FC II. 2 - 2

Juhász Bálint Halmai Kristóf
Holpár Gergely

2020-10-18 14:30:00 Iváncsa KSE - Monor 1 - 1

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel

Czakó Dénes

2020-10-18 14:30:00 Rákosmente FC - FC Dabas 0 - 0

Sipos Katalin dr. Varga Kristóf
Szkrajcsics Péter

2020-10-18 14:30:00 Szegedi VSE - Dunaújváros 0 - 4

Kiss Anikó Tünde Pogonyi Ferenc
Juhász László

2020-10-21 14:30:00 Kozármisleny FC - Vác FC 1 - 0

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Rózsás Rita

Holczimmer Andor

2020-10-25 11:00:00 Ferenváros TC. II. - ESMTK 1 - 1

Muhari Gergő Ring Kevin
Dobos Dávid

2020-10-25 11:00:00 Újpest FC II. - Hódmezővásárhelyi FC 3 - 1

Maml Zoltán Flinta Zoltán
Bizderi Nikolett

2020-10-25 11:00:00 Paksi FC II. - Szekszárdi UFC 6 - 1

Jakab Árpád Gordos Árpád Mihály
Ferenczi Dávid

2020-10-25 13:30:00 Kozármisleny FC - Dabas-Gyón FC 3 - 0

Szalai László Gyürüsi Péter
Blum Dániel

2020-10-25 13:30:00 Taksony SE - Körösladányi MSK 2 - 1

Kátai Gábor Szarvas László
Tóth Ádám

2020-10-25 13:30:00 Dunaújváros - Rákosmente FC 3 - 2

Héra Csanád Domján Dávid
Álló Tibor

2020-10-25 13:30:00 FC Dabas - Iváncsa KSE 2 - 2

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2020-10-25 13:30:00 Majosi SE - Vác FC 1 - 7

Dobai János Bereczki Bence
Halász József

2020-10-25 17:00:00 Kecskeméti TE - Szegedi VSE 1 - 1

Szommer Attila Kurinka Béla
Kasza Dénes

2020-11-01 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - FC Dabas 0 - 3 (MLSZ fegyelmi)

Héra Csanád Domján Dávid
Nagy Barnabás

2020-11-01 13:30:00 Taksony SE - Kecskeméti TE 1 - 2

Szabó Levente Tinnyei Zsolt
Szkrajcsics Péter

2020-11-01 13:30:00 Körösladányi MSK - Kozármisleny FC 1 - 2

Kovács Tamás Zám László
Bencze András

2020-11-01 13:30:00 Dabas-Gyón FC - Ferenváros TC. II. 1 - 0

Juhász Dávid Bőhm Ármin
Bizderi Nikolett

2020-11-01 13:30:00 ESMTK - Paksi FC II. 3 - 1

Juhász Bálint Nagy Alex
Turi Miklós

2020-11-01 13:30:00 Szekszárdi UFC - Újpest FC II. 1 - 1

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2020-11-01 13:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Majosi SE 1 - 0

Muhari Gergő Dobos Dávid
Berendi Tamás Csaba

2020-11-01 13:30:00 Vác FC - Monor 2 - 1

Derdák Marcell dr. Ambrus Dániel János
Varga I. Zoltán

2020-11-01 13:30:00 Iváncsa KSE - Dunaújváros 1 - 0

Szommer Attila Illés Tamás
Szabó Péter

2020-11-01 13:30:00 Rákosmente FC - Szegedi VSE 1 - 0

Altorjay Áron Gellért Nagy Viktor
Török Bence

2020-11-08 11:00:00 Újpest FC II. - ESMTK 3 - 3

Juhász Dávid Imrő János
Urbán Richárd

2020-11-08 11:00:00 Paksi FC II. - Dabas-Gyón FC 2 - 1

Dobai János dr. Varga Kristóf
Güldner Ádám

2020-11-08 13:30:00 Kozármisleny FC - Taksony SE 3 - 1

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Juhász László

2020-11-08 13:30:00 Szegedi VSE - Iváncsa KSE 1 - 0

Kovács Tamás Pogonyi Ferenc
László István Sándor

2020-11-08 13:30:00 Dunaújváros - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 3

Dolnegó Bálint Nagy Viktor
Porkoláb Ferenc

2020-11-08 13:30:00 FC Dabas - Vác FC 2 - 0

Sándor Csaba Benkő Róbert
Szarvas László

2020-11-08 13:30:00 Monor - Hódmezővásárhelyi FC 2 - 3

Takács Ákos Szilágyi Zsolt
Novák Levente

2020-11-08 13:30:00 Majosi SE - Szekszárdi UFC 0 - 1

Barna Gábor Molnár Alex
Erdélyi Ádám

2020-11-08 16:00:00 Kecskeméti TE - Rákosmente FC 2 - 0

Mencsik László Hovanecz Máté László
Lovas Norbert

2020-11-14 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Szegedi VSE 4 - 1

Cseh Roland Schweighardt Dániel
Török Bence

2020-11-14 13:00:00 Kozármisleny FC - Kecskeméti TE 1 - 4

Kubicsek Máté Illés Tamás
Kovalcsik Zalán

Juhos Attila

2020-11-14 13:00:00 Körösladányi MSK - Paksi FC II. 2 - 5

Takács Ákos Szilágyi Zsolt
Piskóczi Viktor

2020-11-14 13:00:00 Dabas-Gyón FC - Újpest FC II. 2 - 1

Nagy Attila László Molnár Alex
Bosnyák Sándor Attila

2020-11-14 13:00:00 ESMTK - Majosi SE 2 - 0

Újhelyi Tamás Szarvas László
Varga I. Zoltán

2020-11-14 13:00:00 Szekszárdi UFC - Monor 1 - 4

Maml Zoltán dr. Varga Kristóf
Szkrajcsics Péter

2020-11-14 13:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - FC Dabas 1 - 2

Katona Balázs Pogonyi Ferenc
Vrbovszki Pál

2020-11-14 13:00:00 Vác FC - Dunaújváros 0 - 0

Kiss Gergő Kovács Zoltán
Nyekita Brúnó László

2020-11-14 13:00:00 Iváncsa KSE - Rákosmente FC 2 - 0

Gáspár András Szabó Ferenc Szilárd
Baráth Noémi

2020-11-18 13:00:00 Taksony SE - Ferenváros TC. II. 1 - 3

Maml Zoltán Schweighardt Dániel
Tinnyei Zsolt

2020-11-22 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Kozármisleny FC 3 - 1

Juhász Dávid Nagy Alex
Sirokmán Alex

2020-11-22 11:00:00 Újpest FC II. - Körösladányi MSK 3 - 0

Szommer Attila Tinnyei Zsolt
Kapéter Jordána

2020-11-22 11:00:00 Paksi FC II. - Taksony SE 4 - 5

Virág András Barnabás Bereczki Bence
Csöngető Endre

2020-11-22 13:00:00 Rákosmente FC - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 1

Juhász Bálint Halmai Kristóf
Turi Miklós

2020-11-22 13:00:00 Szegedi VSE - Vác FC 1 - 1

ifj. Hartung Vilmos Illés Tamás
Szabó Péter

2020-11-22 13:00:00 Dunaújváros - Hódmezővásárhelyi FC 1 - 2

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

Georgiou Grigorisz

2020-11-22 13:00:00 FC Dabas - Szekszárdi UFC 2 - 0

Borbás Bottyán Aurél Molnár Alex
Baranyai Dávid Mihály

2020-11-22 13:00:00 Monor - ESMTK 2 - 2

Kátai Gábor Kurinka Béla
Elek Balázs

2020-11-22 13:00:00 Majosi SE - Dabas-Gyón FC 1 - 5

Altorjay Áron Gellért Juhász László
Török Bence

2020-11-22 16:00:00 Kecskeméti TE - Iváncsa KSE 1 - 0

Maml Zoltán Flinta Zoltán
Vrbovszki Pál

2020-11-25 13:00:00 Monor - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 2

Erdélyi Bence Benkő Róbert
Kővér Tamás

2020-11-29 11:00:00 Paksi FC II. - Kozármisleny FC 2 - 1

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2020-11-29 11:00:00 Újpest FC II. - Taksony SE 0 - 0

Altorjay Áron Gellért Zsákai Milán
Vilmányi Simon

2020-11-29 13:00:00 Majosi SE - Körösladányi MSK 1 - 1

Fehérvári Patrik Molnár Alex
Rácz Béla

2020-11-29 13:00:00 Monor - Dabas-Gyón FC 1 - 1

Újhelyi Tamás Gordos Árpád Mihály
Chikán Péter

2020-11-29 13:00:00 FC Dabas - ESMTK 1 - 1

Horváth Partik Kurinka Béla
Nagy Barnabás

2020-11-29 13:00:00 Dunaújváros - Szekszárdi UFC 2 - 1

Juhász Bálint Halmai Kristóf
Holpár Gergely

Georgiou Grigorisz

2020-11-29 13:00:00 Szegedi VSE - Hódmezővásárhelyi FC 0 - 0

Bodzay Áron Flinta Zoltán
Bencze András

2020-11-29 13:00:00 Rákosmente FC - Vác FC 1 - 3

Nagy Attila László Juhász László
Bosnyák Sándor Attila

2020-11-29 13:00:00 Iváncsa KSE - Budapest Honvéd-MFA II. 3 - 0

Horváth Patrik Gyürüsi Péter
Keszthelyi Tamás

2020-11-29 16:00:00 Kecskeméti TE - Ferenváros TC. II. 3 - 1

Borbás Bottyán Aurél Pogonyi Ferenc
Minda Gábor

2020-12-02 13:00:00 Ferenváros TC. II. - Körösladányi MSK 0 - 0

Farkas Tibor Ring Kevin
Zsákai Milán

2020-12-06 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Paksi FC II. 0 - 0

Jakab Árpád Vrbovszki Pál
Chikán Péter

2020-12-06 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Kecskeméti TE 0 - 2

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Baráth Noémi

2020-12-06 13:00:00 Vác FC - Iváncsa KSE 0 - 0

Juhász Dávid Halmai Kristóf
Holpár Gergely

2020-12-06 13:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Rákosmente FC 0 - 0

Fehérvári Patrik Zsákai Milán
Pálinkás Donát Ferenc

2020-12-06 13:00:00 Szekszárdi UFC - Szegedi VSE 3 - 0

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel

Czakó Dénes

2020-12-06 13:00:00 ESMTK - Dunaújváros 2 - 3

Iványi Gábor Benkő Róbert
Piskóczi Viktor

2020-12-06 13:00:00 Dabas-Gyón FC - FC Dabas 1 - 1

Maml Zoltán Szabó Dániel
Bizderi Nikolett

2020-12-06 13:00:00 Körösladányi MSK - Monor 1 - 0

Borbás Bottyán Aurél Dobos Dávid
Dobó Sándor

2020-12-06 13:00:00 Taksony SE - Majosi SE 3 - 0

Héra Csanád Bereczki Bence
Szkrajcsics Péter

2020-12-06 13:00:00 Kozármisleny FC - Újpest FC II. 2 - 4

Dobai János Molnár Alex
Tóth Csaba

2020-12-09 13:00:00 Iváncsa KSE - Újpest FC II. 0 - 3

Tóth Tamás Szarvas László
Kasza Dénes

2021-02-28 11:00:00 Újpest FC II. - Ferenváros TC. II. 3 - 3

Katona Balázs Nagy Alex
Urbán Richárd

2021-02-28 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Vác FC 2 - 1

Takács Ákos Piskóczi Viktor
Zsákai Milán

2021-02-28 11:00:00 Paksi FC II. - Kecskeméti TE 0 - 0

Maml Zoltán Szabó Dániel
Bizderi Nikolett

2021-02-28 14:00:00 Majosi SE - Kozármisleny FC 0 - 4

Kiss Anikó Tünde Molnár Alex
Schweighardt Dániel

2021-02-28 14:00:00 Monor - Taksony SE 5 - 2

Dombi Olivér Dobos Dávid
Szántó Ruben Dominik

2021-02-28 14:00:00 FC Dabas - Körösladányi MSK 3 - 2

Molnár Réka Kurinka Béla
Derda József

2021-02-28 14:00:00 Dunaújváros - Dabas-Gyón FC 0 - 2

Dobai János Bereczki Bence
Knap Zoltán Richárd

2021-02-28 14:00:00 Szegedi VSE - ESMTK 0 - 6

Erdélyi Bence Kulcsár Dániel
László István Sándor

2021-02-28 14:00:00 Rákosmente FC - Szekszárdi UFC 1 - 0

Kátai Gábor Balla Levente
Gordos Árpád Mihály

2021-02-28 14:00:00 Iváncsa KSE - Hódmezővásárhelyi FC 1 - 1

Juhász Bálint Bőhm Ármin
Juhász László

2021-03-07 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Majosi SE 8 - 0

Horváth Partik Kulcsár Dániel
Domján Dávid

2021-03-07 11:00:00 Paksi FC II. - Újpest FC II. 0 - 0

Kiss Anikó Tünde Molnár Alex
Erdélyi Ádám

2021-03-07 14:30:00 Kecskeméti TE - Vác FC 1 - 1

Dobai János Zahorecz Roland
Varga Levente

2021-03-07 14:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Budapest Honvéd-MFA II. 2 - 5

Molnár Réka Vrbovszki Pál
Ancsin Zoltán

2021-03-07 14:30:00 Szekszárdi UFC - Iváncsa KSE 1 - 2

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Rózsás Rita

2021-03-07 14:30:00 ESMTK - Rákosmente FC 0 - 0

Sándor Csaba Benkő Róbert
Hovanecz Máté László

2021-03-07 14:30:00 Dabas-Gyón FC - Szegedi VSE 3 - 0

Práth Dávid Gordos Árpád Mihály
Chikán Péter

2021-03-07 14:30:00 Körösladányi MSK - Dunaújváros 0 - 2

Bodzay Áron Czeglédi Barna
Szabó Ferenc Szilárd

2021-03-07 14:30:00 Taksony SE - FC Dabas 1 - 2

Szommer Attila Tinnyei Zsolt
Schweighardt Dániel

2021-03-07 14:30:00 Kozármisleny FC - Monor 2 - 2

Cseh Roland Nagy Márk
Török Bence

2021-03-14 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Szekszárdi UFC 5 - 1

Katona Balázs Ring Kevin
Molnár Alex

2021-03-14 11:00:00 Újpest FC II. - Kecskeméti TE 1 - 3

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Gordos Árpád Mihály

2021-03-14 14:30:00 Monor - Ferenváros TC. II. 1 - 0

Sándor Csaba Piskóczi Viktor
Szilágyi Zsolt

2021-03-14 14:30:00 FC Dabas - Kozármisleny FC 3 - 1

Horváth Partik Nagy Alex
Halmai Kristóf

2021-03-14 14:30:00 Dunaújváros - Taksony SE 2 - 1

Gál Péter Nagy Viktor
Rózsás Rita

2021-03-14 14:30:00 Szegedi VSE - Körösladányi MSK 2 - 0

Leél-Őssy Ádám Deme Rajmund
Dobos Dávid

2021-03-14 14:30:00 Rákosmente FC - Dabas-Gyón FC 1 - 2

Juhász Bálint Urbán Richárd
Turi Miklós

2021-03-14 14:30:00 Iváncsa KSE - ESMTK 3 - 1

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Székely Gergő Ferenc

2021-03-14 14:30:00 Majosi SE - Paksi FC II. 1 - 2

Holczbauer Flórián Keszthelyi Tamás
Baráth Noémi

2021-03-21 11:00:00 Ferenváros TC. II. - FC Dabas 2 - 1

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Rózsás Rita

2021-03-21 11:00:00 Paksi FC II. - Monor 1 - 2

Horváth Patrik Gyürüsi Péter
Güldner Ádám

2021-03-21 11:00:00 Újpest FC II. - Majosi SE 0 - 1

Virág András Barnabás Zahorecz Roland
László István Sándor

2021-03-21 15:00:00 Szekszárdi UFC - Vác FC 1 - 0

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Blum Dániel

2021-03-21 15:00:00 ESMTK - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 3

Juhász Dávid Molnár István
Szántó Ruben Dominik

2021-03-21 15:00:00 Dabas-Gyón FC - Iváncsa KSE 0 - 1

Kátai Gábor Skover Péter
Szarvas László

2021-03-21 15:00:00 Körösladányi MSK - Rákosmente FC 0 - 2

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Halász József

2021-03-21 15:00:00 Taksony SE - Szegedi VSE 1 - 1

Molnár Réka Zsákai Milán
Pálinkás Donát Ferenc

2021-03-21 15:00:00 Kozármisleny FC - Dunaújváros 3 - 1

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-03-21 17:00:00 Kecskeméti TE - Hódmezővásárhelyi FC 2 - 0

Jakab Árpád Kulcsár Dániel
Volentics Erik János

2021-03-24 15:00:00 Vác FC - Hódmezővásárhelyi FC 3 - 1

Erdélyi Bence Nagy Márk
Pogonyi Ferenc

2021-03-27 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Dabas-Gyón FC 1 - 2

Dobai János Bereczki Bence
Minda Gábor

2021-03-27 15:00:00 Dunaújváros - Ferenváros TC. II. 0 - 2

Horváth Partik Keszthelyi Tamás
Domján Dávid

2021-03-27 15:00:00 Szegedi VSE - Kozármisleny FC 0 - 1

Gál Péter Gordos Árpád Mihály
Dobos Dávid

2021-03-27 15:00:00 Rákosmente FC - Taksony SE 1 - 0

Kátai Gábor Balla Levente
Szabó Dániel

2021-03-27 15:00:00 Iváncsa KSE - Körösladányi MSK 4 - 1

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-03-27 15:00:00 Vác FC - ESMTK 1 - 2

Molnár Réka Nagy Viktor
Kurinka Béla

2021-03-27 15:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Szekszárdi UFC 0 - 1

Mencsik László Szarvas László
Hovanecz Máté László

2021-03-27 15:00:00 Monor - Újpest FC II. 1 - 1

Fehérvári Patrik Marozsi Gábor Bence
Erdélyi Ádám

2021-03-27 15:00:00 FC Dabas - Paksi FC II. 1 - 0

Juhász Bálint Halmai Kristóf
Turi Miklós

2021-03-27 15:00:00 Majosi SE - Kecskeméti TE 1 - 6

Altorjay Áron Gellért Schweighardt Dániel
Nagy Márk

2021-04-04 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Szegedi VSE 3 - 0

Altorjay Áron Gellért Schweighardt Dániel
Török Bence

2021-04-04 11:00:00 Paksi FC II. - Dunaújváros 2 - 1

Kubicsek Máté Kulcsár Dániel
Rózsás Rita

Georgiou Grigorisz

2021-04-04 11:00:00 Újpest FC II. - FC Dabas 1 - 0

Sándor Csaba Benkő Róbert
Kővér Tamás

2021-04-04 16:30:00 ESMTK - Hódmezővásárhelyi FC 1 - 2

Valu Tibor Piskóczi Viktor
Novák Levente

2021-04-04 16:30:00 Dabas-Gyón FC - Vác FC 1 - 2

Szabó Levente dr. Ambrus Dániel János
Elek Balázs

2021-04-04 16:30:00 Taksony SE - Iváncsa KSE 1 - 2

Héra Csanád Domján Dávid
Nagy Barnabás

2021-04-04 16:30:00 Kozármisleny FC - Rákosmente FC 0 - 2

Kovács Tamás Jakab Bálint
Mózsa Ábel

2021-04-04 16:30:00 Majosi SE - Monor 1 - 2

Kiss Anikó Tünde Juhász László
Molnár Alex

2021-04-04 18:00:00 Kecskeméti TE - Szekszárdi UFC 2 - 2

Maml Zoltán Szabó Dániel
Dobos Dávid

2021-04-11 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Taksony SE 7 - 0

Juhász Bálint Urbán Richárd
Nyekita Brúnó László

2021-04-11 16:30:00 Rákosmente FC - Ferenváros TC. II. 0 - 1

Jakab Árpád Zahorecz Roland
Vrbovszki Pál

2021-04-11 16:30:00 Iváncsa KSE - Kozármisleny FC 2 - 0

Kubicsek Máté Nagy Alex
Rózsás Rita

2021-04-11 16:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Dabas-Gyón FC 1 - 0

Erdélyi Bence Zsákai Milán
Pálinkás Donát Ferenc

2021-04-11 16:30:00 Szekszárdi UFC - ESMTK 0 - 0

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Gyöngyössy Pál

2021-04-11 16:30:00 FC Dabas - Majosi SE 6 - 0

Takács Ákos Kurinka Béla
Sztányi Tibor

2021-04-11 16:30:00 Dunaújváros - Újpest FC II. 0 - 0

Georgiou Nikosz Szabó Dániel
Güldner Ádám

2021-04-11 16:30:00 Szegedi VSE - Paksi FC II. 3 - 3

Kiss Anikó Tünde Molnár Alex
Erdélyi Ádám

2021-04-11 16:30:00 Monor - Kecskeméti TE 2 - 1

Kovács Gábor Péter Ring Kevin
Tinnyei Zsolt

2021-04-14 11:00:00 Újpest FC II. - Szegedi VSE 1 - 1

Iványi Gábor Jakab Bálint
Mózsa Ábel

2021-04-14 16:30:00 Dabas-Gyón FC - Szekszárdi UFC 0 - 1

Altorjay Áron Gellért Schweighardt Dániel
Juhász László

2021-04-14 16:30:00 Körösladányi MSK - Hódmezővásárhelyi FC 0 - 5

Katona Balázs Molnár Alex
Kovács Zoltán

2021-04-14 16:30:00 Taksony SE - Vác FC 2 - 2

Takács Ákos Sztányi Tibor
Zsákai Milán

2021-04-14 16:30:00 Kozármisleny FC - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 2

Kovács Gábor Péter Illés Tamás
Farkas Roland

2021-04-14 16:30:00 Ferenváros TC. II. - Iváncsa KSE 0 - 2

Újhelyi Tamás Kővér Tamás
Balla Levente

2021-04-14 16:30:00 Paksi FC II. - Rákosmente FC 0 - 1

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Halász József

2021-04-14 16:30:00 Majosi SE - Dunaújváros 0 - 3

Kiss Anikó Tünde Marozsi Gábor Bence
Gyöngyössy Pál

2021-04-14 16:30:00 Monor - FC Dabas 0 - 1

Leél-Őssy Ádám Flinta Zoltán
László István Sándor

2021-04-14 18:00:00 Kecskeméti TE - ESMTK 3 - 0

Szommer Attila Nagy Márk
Zahorecz Roland

2021-04-18 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Ferenváros TC. II. 2 - 2

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Hovanecz Máté László

2021-04-18 17:00:00 Vác FC - Kozármisleny FC 1 - 0

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-04-18 17:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Taksony SE 2 - 1

Bálint Attila Pogonyi Ferenc
László István Sándor

2021-04-18 17:00:00 Szekszárdi UFC - Körösladányi MSK 2 - 0

Szalai László Gyürüsi Péter
Szabó Dániel

2021-04-18 17:00:00 ESMTK - Dabas-Gyón FC 0 - 1

Sándor Csaba Benkő Róbert
Szilágyi Zsolt

2021-04-18 17:00:00 Dunaújváros - Monor 2 - 2

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Illés Tamás

2021-04-18 17:00:00 Szegedi VSE - Majosi SE 3 - 2

Nagy Attila László Juhász László
Bosnyák Sándor Attila

2021-04-18 17:00:00 Rákosmente FC - Újpest FC II. 1 - 0

Szabó Levente Kővér Tamás
Balla Levente

2021-04-18 17:00:00 Iváncsa KSE - Paksi FC II. 4 - 1

Juhász Bálint Urbán Richárd
Halmai Kristóf

2021-04-18 17:00:00 FC Dabas - Kecskeméti TE 0 - 0

Horváth Partik Nagy Viktor
Nagy Alex

2021-04-21 16:30:00 Körösladányi MSK - Budapest Honvéd-MFA II. 2 - 4

Mencsik László Szabó Ferenc Szilárd
Molnár László Máté

2021-04-25 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Vác FC 3 - 1

Juhász Dávid Molnár István
Sirokmán Alex

2021-04-25 11:00:00 Paksi FC II. - Budapest Honvéd-MFA II. 3 - 1

Jakab Árpád Székely Gergő Ferenc
Kányási István

2021-04-25 11:00:00 Újpest FC II. - Iváncsa KSE 0 - 1

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Hovanecz Máté László

2021-04-25 17:00:00 Körösladányi MSK - ESMTK 1 - 1

Kátai Gábor Dobos Dávid
Pálinkás Donát Ferenc

2021-04-25 17:00:00 Taksony SE - Szekszárdi UFC 0 - 1

Gáspár András Keszthelyi Tamás
Imrő János

2021-04-25 17:00:00 Kozármisleny FC - Hódmezővásárhelyi FC 3 - 0

Szalai László Gyürüsi Péter
Farkas Gergő Zoltán

2021-04-25 17:00:00 Majosi SE - Rákosmente FC 1 - 2

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-04-25 17:00:00 Monor - Szegedi VSE 2 - 0

Bodzay Áron Gordos Árpád Mihály
Chikán Péter

2021-04-25 17:00:00 FC Dabas - Dunaújváros 2 - 1

Újhelyi Tamás Skover Péter
Czeglédi Barna

2021-04-25 18:00:00 Kecskeméti TE - Dabas-Gyón FC 2 - 1

Borbás Bottyán Aurél Vrbovszki Pál
László István Sándor

2021-04-28 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Újpest FC II. 2 - 1

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Polyák Attila Péter

2021-04-28 17:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Ferenváros TC. II. 2 - 1

Erdélyi Bence Dobos Dávid
Pálinkás Donát Ferenc

2021-04-28 17:00:00 Szekszárdi UFC - Kozármisleny FC 1 - 2

Jakab Árpád Urgyán Antal
Deme Rajmund

2021-04-28 17:00:00 ESMTK - Taksony SE 3 - 2

Valu Tibor Sztányi Tibor
Takács Ádám

2021-04-28 17:00:00 Dabas-Gyón FC - Körösladányi MSK 1 - 5

Tóth Tamás Kovács Zoltán
Vilmányi Simon

2021-04-28 17:00:00 Szegedi VSE - FC Dabas 1 - 4

Molnár Réka Vrbovszki Pál
Pogonyi Ferenc

2021-04-28 17:00:00 Rákosmente FC - Monor 2 - 2

Takács Ákos Szilágyi Zsolt
Piskóczi Viktor

2021-04-28 17:00:00 Iváncsa KSE - Majosi SE 4 - 0

Horváth Patrik Keszthelyi Tamás
Güldner Ádám

2021-04-28 17:00:00 Vác FC - Paksi FC II. 3 - 1

Újhelyi Tamás Kővér Tamás
hiányzó adat

2021-04-28 17:00:00 Dunaújváros - Kecskeméti TE 0 - 2

Maml Zoltán Molnár István
Bizderi Nikolett

2021-05-02 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Szekszárdi UFC 1 - 1

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Nagy Márk

2021-05-02 11:00:00 Paksi FC II. - Hódmezővásárhelyi FC 1 - 3

Bana Gergely Perák András
Gyöngyössy Pál

2021-05-02 11:00:00 Újpest FC II. - Vác FC 3 - 2

Horváth Partik Nagy Alex
Domján Dávid

2021-05-02 17:30:00 Taksony SE - Dabas-Gyón FC 0 - 3 (MLSZ fegyelmi)



2021-05-02 17:30:00 Kozármisleny FC - ESMTK 5 - 0

Szommer Attila Juhász László
Verbászi Patrik Bence

2021-05-02 17:30:00 Majosi SE - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 2

Erdélyi Bence Molnár Alex
Erdélyi Ádám

2021-05-02 17:30:00 Monor - Iváncsa KSE 0 - 3

Sándor Csaba Benkő Róbert
Novák Levente

2021-05-02 17:30:00 FC Dabas - Rákosmente FC 1 - 1

Bálint Attila Dobos Dávid
László István Sándor

2021-05-02 17:30:00 Dunaújváros - Szegedi VSE 1 - 1

ifj. Hartung Vilmos Illés Tamás
Nagy Viktor

2021-05-02 18:00:00 Kecskeméti TE - Körösladányi MSK 2 - 2

Mencsik László Kurinka Béla
Hovanecz Máté László

2021-05-05 17:30:00 Vác FC - Körösladányi MSK 1 - 2

Valu Tibor Szilágyi Zsolt
Juhász Ádám

2021-05-09 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Monor 2 - 0

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Bőhm Ármin

2021-05-09 17:30:00 ESMTK - Ferenváros TC. II. 2 - 1

Horváth Partik Ring Kevin
Domján Dávid

2021-05-09 17:30:00 Dabas-Gyón FC - Kozármisleny FC 2 - 0

Sándor Csaba Szilágyi Zsolt
Dobos Dávid

2021-05-09 17:30:00 Körösladányi MSK - Taksony SE 7 - 1

Újhelyi Tamás Kővér Tamás
Takács István

2021-05-09 17:30:00 Rákosmente FC - Dunaújváros 4 - 1

Héra Csanád Halmai Kristóf
Nagy Barnabás

2021-05-09 17:30:00 Iváncsa KSE - FC Dabas 2 - 2

Katona Balázs Molnár Alex
Molnár István

2021-05-09 17:30:00 Vác FC - Majosi SE 1 - 0

Georgiou Nikosz Szabó Dániel
Szkrajcsics Péter

2021-05-09 17:30:00 Hódmezővásárhelyi FC - Újpest FC II. 0 - 2

Bálint Attila Flinta Zoltán
Vrbovszki Pál

2021-05-09 17:30:00 Szekszárdi UFC - Paksi FC II. 1 - 1

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Minda Gábor

2021-05-09 17:30:00 Szegedi VSE - Kecskeméti TE 0 - 3

Gál Péter Zsákai Milán
László István Sándor

2021-05-12 11:00:00 Újpest FC II. - Szekszárdi UFC 0 - 1

Gál Péter Czeglédi Barna
Jászberényi Marcell

2021-05-12 17:30:00 Kozármisleny FC - Körösladányi MSK 1 - 2

Molnár Réka Volentics Erik János
Molnár Alex

2021-05-12 17:30:00 Ferenváros TC. II. - Dabas-Gyón FC 0 - 1

Bana Gergely Perák András
Páhoki Zsolt

2021-05-12 17:30:00 Paksi FC II. - ESMTK 2 - 0

Maml Zoltán Szkrajcsics Péter
Bizderi Nikolett

2021-05-12 17:30:00 Majosi SE - Hódmezővásárhelyi FC 3 - 1

Iványi Gábor Mózsa Ábel
Rózsás Rita

2021-05-12 17:30:00 Monor - Vác FC 1 - 1

Héra Csanád Domján Dávid
Nagy Barnabás

2021-05-12 17:30:00 FC Dabas - Budapest Honvéd-MFA II. 1 - 1

Mencsik László Hovanecz Máté László
Derda József

2021-05-12 17:30:00 Dunaújváros - Iváncsa KSE 1 - 0

Nazsa Tamás Szilágyi Norbert
Tőkés Róbert

2021-05-12 17:30:00 Szegedi VSE - Rákosmente FC 0 - 0

Mezei Máté Flinta Zoltán
Varga Levente

2021-05-12 18:00:00 Kecskeméti TE - Taksony SE 7 - 0

Dobai János Bereczki Bence
Halász József

2021-05-16 11:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Dunaújváros 1 - 2

Katona Balázs Marozsi Gábor Bence
Juhász László

2021-05-16 18:00:00 Körösladányi MSK - Ferenváros TC. II. 2 - 2

Borbás Bottyán Aurél Zsákai Milán
Bereczki Bence

2021-05-16 18:00:00 Taksony SE - Kozármisleny FC 0 - 7

Fuhrmann József Urbán Richárd
Turi Miklós

2021-05-16 18:00:00 Iváncsa KSE - Szegedi VSE 5 - 1

Bodzay Áron Kulcsár Dániel
Rózsás Rita

2021-05-16 18:00:00 Vác FC - FC Dabas 0 - 0

Szabó Levente Balla Levente
Gordos Árpád Mihály

2021-05-16 18:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Monor 0 - 7

Mencsik László Szarvas László
Zahorecz Roland

2021-05-16 18:00:00 Szekszárdi UFC - Majosi SE 4 - 1

Dobai János Keszthelyi Tamás
Gyöngyössy Pál

2021-05-16 18:00:00 ESMTK - Újpest FC II. 2 - 0

Zimmermann Márió dr. Ambrus Dániel János
Imrő János

2021-05-16 18:00:00 Dabas-Gyón FC - Paksi FC II. 2 - 0

Takács Ákos Sztányi Tibor
Ring Kevin

2021-05-16 18:00:00 Rákosmente FC - Kecskeméti TE 1 - 1

Kubicsek Máté Jakab Bálint
Mózsa Ábel

2021-05-23 11:00:00 Ferenváros TC. II. - Taksony SE 6 - 0

Tóth Tamás Tőkés Róbert
Török Bence

2021-05-23 11:00:00 Paksi FC II. - Körösladányi MSK 3 - 1

Gáspár András Mohos Milán
Gyürüsi Péter

2021-05-23 11:00:00 Újpest FC II. - Dabas-Gyón FC 3 - 1

Héra Csanád Halmai Kristóf
Holpár Gergely

2021-05-23 18:00:00 Kecskeméti TE - Kozármisleny FC 1 - 2

Dolnegó Bálint Aradi József
Zahorecz Roland
Gál Péter

2021-05-23 18:00:00 Majosi SE - ESMTK 0 - 0

Borbás Bottyán Aurél Bereczki Bence
Molnár Alex

2021-05-23 18:00:00 Monor - Szekszárdi UFC 2 - 1

Újhelyi Tamás Balla Levente
Dobos Dávid

2021-05-23 18:00:00 FC Dabas - Hódmezővásárhelyi FC 0 - 0

Kátai Gábor Molnár István
Imrő János

2021-05-23 18:00:00 Dunaújváros - Vác FC 2 - 1

Kubicsek Máté Kulcsár Dániel
Jakab Bálint

2021-05-23 18:00:00 Szegedi VSE - Budapest Honvéd-MFA II. 0 - 6

Horváth Patrik Szkrajcsics Péter
Bizderi Nikolett

2021-05-23 18:00:00 Rákosmente FC - Iváncsa KSE 0 - 2

Móri Tamás Horváth Zoltán
Nagy Alex
Horváth Máté

2021-05-30 18:00:00 Kozármisleny FC - Ferenváros TC. II. 2 - 3

Kubicsek Máté Illés Tamás
Nagy Márk

2021-05-30 18:00:00 Budapest Honvéd-MFA II. - Rákosmente FC 4 - 1

Holczbauer Flórián Gyürüsi Péter
Keszthelyi Tamás

2021-05-30 18:00:00 Vác FC - Szegedi VSE 2 - 1

Gáspár András Zsákai Milán
Dobos Dávid

2021-05-30 18:00:00 Hódmezővásárhelyi FC - Dunaújváros 1 - 0

Kovács Imre Baghy Csaba
Czeglédi Barna

2021-05-30 18:00:00 Szekszárdi UFC - FC Dabas 2 - 0

Horváth Tibor Rózsa Dávid
Molnár István

2021-05-30 18:00:00 ESMTK - Monor 1 - 0

Georgiou Nikosz Szabó Dániel
Kulcsár Dániel

2021-05-30 18:00:00 Dabas-Gyón FC - Majosi SE 1 - 4

Cseh Roland Schweighardt Dániel
Török Bence

2021-05-30 18:00:00 Körösladányi MSK - Újpest FC II. 1 - 4

Takács Ákos Molnár Alex
Szabó Ferenc Szilárd

2021-05-30 18:00:00 Taksony SE - Paksi FC II. 0 - 6

Virág András Barnabás Bereczki Bence
Ancsin Zoltán

2021-05-30 18:00:00 Iváncsa KSE - Kecskeméti TE 3 - 0

Nagy Róbert Punyi Gyula
Márkus Péter
Kátai Gábor