Küldési statisztika Hátralévő mérkőzések Összes küldés Kit ki állított ki? Ki kit állított ki? Játékvezetők lapstatisztikái Csapatonkénti lapok Fordulónkénti lapok

Játékvezetők küldései:

Játékvezető
Asszisztens1
Asszisztens2
Tartalék jv.
Ellenőr

2020-08-01 20:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 1

Pintér Csaba
ifj. Tóth Vencel
Lémon Oszkár
Gáspár András

2020-08-02 17:30:00 Soroksár SC - DEAC 1 - 0

Ducsai József
Punyi Gyula
Berényi Ákos
Szigetvári Márk

2020-08-02 17:45:00 DVSC - Budaörs 1 - 0

Csonka Bence
Szalai Balázs
Márkus Tamás
Rúsz Márton

2020-08-02 19:00:00 Pécsi MFC - Dorog FC 4 - 0

Szilasi Szabolcs
Aradi József
Mohos Milán
dr. Kovács Gergely

2020-08-02 19:00:00 FC Ajka - WKW ETO FC Győr 2 - 1

Barna Gábor
Becséri Gergely
Kiss Balázs
Gaál Ákos

2020-08-02 19:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Békéscsaba 1912 Előre 1 - 2

Zierkelbach Péter
Georgiou Theodoros
Kovács II. Gábor
Németh Ádám

2020-08-02 19:00:00 Gyirmót FC Győr - Aqvital FC Csákvár 3 - 0

Pillók Ádám
Vígh-Tarsonyi Gergő
Huszár Balázs
Derdák Marcell

2020-08-02 19:00:00 Szolnoki Máv FC - Szentlőrinc 1 - 0

ifj. Szilágyi Sándor
Horváth Róbert
Csatári Tibor
Veizer Roland

2020-08-02 19:00:00 BFC Siófok - Szombathelyi Haladás 1 - 5

Zám Zsolt
dr. Bede Tamás
Bertalan Dávid
Görög Márió

2020-08-02 20:00:00 Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika 1 - 1

Antal Péter
Bornemissza Norbert
Kovács Gábor (1980)
Hanyecz Bence

2020-08-05 14:45:00 Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC 1 - 1

Rúsz Márton
Garai Péter
Márkus Tamás
Nazsa Tamás

2020-08-05 17:00:00 DEAC - DVSC 0 - 3

Hanyecz Bence
Medovarszki János
Szilágyi Norbert
Takács János

2020-08-05 17:30:00 Budaörs - BFC Siófok 3 - 2

Szigetvári Márk
Varga Gábor
Kulman Tamás
Ducsai József

2020-08-05 17:30:00 Szentlőrinc - Gyirmót FC Győr 2 - 0

Németh Ádám
Kis Zoltán
Máyer Gábor
Radványi Ádám

2020-08-05 17:30:00 Dorog FC - Soroksár SC 1 - 0

Görög Márió
Becséri Gergely
Rózsa Dávid
Móri Tamás

2020-08-05 19:00:00 Szombathelyi Haladás - Szolnoki Máv FC 1 - 1

Horváth Tibor
Szalai Dániel
Aradi József
Molnár Attila

2020-08-05 19:00:00 Aqvital FC Csákvár - Szeged-Csanád Grosics 1 - 1

Káprály Mihály
Kiss Balázs
Vörös Dániel
Szilasi Szabolcs

2020-08-05 19:00:00 FC Ajka - Kolorcity Kazincbarcika 3 - 1

Derdák Marcell
Király Krisztián
Bognár László
dr. Kovács Gergely

2020-08-05 19:00:00 WKW ETO FC Győr - Kaposvári Rákóczi FC 1 - 1

Szőts Gergely
Vígh-Tarsonyi Gergő
Király Zsolt
Csonka Bence

2020-08-05 19:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Pécsi MFC 2 - 0

Lovas László
Csatári Tibor
Márkus Péter
Takács Tamás

2020-08-08 18:15:00 Pécsi MFC - WKW ETO FC Győr 2 - 2

Antal Péter
Kovács II. Gábor
Máyer Gábor
Németh Ádám

2020-08-09 17:30:00 Soroksár SC - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 1

dr. Kovács Gergely
Garai Péter
Bornemissza Norbert
Derdák Marcell

2020-08-09 17:30:00 DEAC - Dorog FC 1 - 2

Takács Tamás
Varga Gábor
Márkus Péter
Rúsz Márton

2020-08-09 17:45:00 BFC Siófok - DVSC 1 - 1

Pillók Ádám
Aradi József
Kovács Gábor (1980)
Káprály Mihály

2020-08-09 19:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Kolorcity Kazincbarcika 1 - 1

Gaál Ákos
Becséri Gergely
Kis Zoltán
Zierkelbach Péter

2020-08-09 19:00:00 FC Ajka - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 1

Molnár Attila
Király Krisztián
Huszár Balázs
Sipos Tamás

2020-08-09 19:00:00 Vasas FC - Aqvital FC Csákvár 2 - 1

Zám Zsolt
Szalai Balázs
Szalai Dániel
Szigetvári Márk

2020-08-09 19:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Szentlőrinc 1 - 1

Oláh Gábor
Tőkés Róbert
Sinkovicz Dániel
Nazsa Tamás

2020-08-09 19:00:00 Gyirmót FC Győr - Szombathelyi Haladás 2 - 1

Barna Gábor
Kiss Balázs
Baghy Csaba
Szilasi Szabolcs

2020-08-09 19:00:00 Szolnoki Máv FC - Budaörs 1 - 0

Takács János
Márkus Tamás
Horváth Róbert
Hanyecz Bence

2020-08-16 17:30:00 DVSC - Szolnoki Máv FC 3 - 0

Káprály Mihály
Baghy Csaba
Rózsa Dávid
Takács Tamás

2020-08-16 17:30:00 Budaörs - Gyirmót FC Győr 1 - 3

Sipos Tamás
Tőkés Róbert
Bognár László
Derdák Marcell

2020-08-16 17:30:00 Szentlőrinc - Vasas FC 1 - 5

Csonka Bence
Kovács II. Gábor
Vörös Dániel
Molnár Attila

2020-08-16 19:00:00 BFC Siófok - DEAC 3 - 2

Zierkelbach Péter
Kis Zoltán
Mohos Milán
dr. Kovács Gergely

2020-08-16 19:00:00 Szombathelyi Haladás - Szeged-Csanád Grosics 2 - 0

Móri Tamás
dr. Bede Tamás
Hofbauer Roland
Zám Zsolt

2020-08-16 19:00:00 Aqvital FC Csákvár - FC Ajka 0 - 5

Hanyecz Bence
Kovács Gábor (1980)
Kiss Balázs
Pillók Ádám

2020-08-16 19:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Kaposvári Rákóczi FC 2 - 2

ifj. Szilágyi Sándor
Berényi Ákos
Sinkovicz Dániel
Oláh Gábor

2020-08-16 19:00:00 WKW ETO FC Győr - Soroksár SC 1 - 1

Farkas Tibor
Aradi József
Kulman Tamás
Horváth Tibor

2020-08-16 19:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Dorog FC 1 - 1

Nagy Róbert
Márkus Péter
Belicza Bence Péter
Lovas László

2020-08-16 20:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Pécsi MFC 0 - 1

Kulcsár Katalin
Varga Gábor
Máyer Gábor
Szőts Gergely

2020-08-23 15:00:00 Vasas FC - Szombathelyi Haladás 2 - 2

Káprály Mihály
Szalai Balázs
Márkus Tamás
Takács János

2020-08-23 17:30:00 Soroksár SC - Kolorcity Kazincbarcika 0 - 2

Zám Zsolt
dr. Bede Tamás
Hofbauer Roland
Móri Tamás

2020-08-23 17:30:00 Dorog FC - WKW ETO FC Győr 2 - 0

Dolnegó Bálint
Punyi Gyula
Máyer Gábor
Rúsz Márton

2020-08-23 17:30:00 DEAC - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 0

Németh Ádám
Becséri Gergely
Bornemissza Norbert
Szigetvári Márk

2020-08-23 19:00:00 Pécsi MFC - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 0

dr. Kovács Gergely
Király Zsolt
Kiss Balázs
Gaál Ákos

2020-08-23 19:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Aqvital FC Csákvár 2 - 2

Derdák Marcell
Huszár Balázs
Ország Péter
Molnár Attila

2020-08-23 19:00:00 FC Ajka - Szentlőrinc 4 - 0

Kovács Imre
Baghy Csaba
Sinkovicz Dániel
Barna Gábor

2020-08-23 19:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Budaörs 0 - 2

Veizer Roland
Medovarszki János
Szilágyi Norbert
Takács Ákos

2020-08-23 19:00:00 Gyirmót FC Győr - DVSC 1 - 0

Szőts Gergely
Kovács Gábor (1980)
Kulman Tamás
Horváth Tibor

2020-08-23 19:00:00 Szolnoki Máv FC - BFC Siófok 3 - 1

Ducsai József
Varga Gábor
Tőkés Róbert
Lovas László

2020-08-26 17:30:00 Budaörs - Vasas FC 3 - 1

Barna Gábor
Horváth Zoltán
Kiss Balázs
Németh Ádám

2020-08-26 17:30:00 Szentlőrinc - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 1

Berényi Tamás
Bornemissza Norbert
Becséri Gergely
Dolnegó Bálint

2020-08-26 18:00:00 DVSC - Szeged-Csanád Grosics 3 - 0

Antal Péter
Garai Péter
Márkus Péter
Ducsai József

2020-08-26 19:00:00 Szolnoki Máv FC - DEAC 1 - 0

Móri Tamás
Bertalan Dávid
Berényi Ákos
Zám Zsolt

2020-08-26 19:00:00 BFC Siófok - Gyirmót FC Győr 2 - 1

Gaál Ákos
Király Zsolt
Rózsa Dávid
Derdák Marcell

2020-08-26 19:00:00 Szombathelyi Haladás - FC Ajka 1 - 0

Oláh Gábor
Szalai Balázs
Kovács II. Gábor
Horváth Tibor

2020-08-26 19:00:00 Aqvital FC Csákvár - Pécsi MFC 0 - 0

Molnár Attila
Szécsényi István
Kis Zoltán
Sipos Tamás

2020-08-26 19:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Soroksár SC 1 - 1

Takács János
Punyi Gyula
Szilágyi Norbert
Nazsa Tamás

2020-08-26 19:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Dorog FC 1 - 1

Lovas László
Horváth Róbert
Belicza Bence Péter
Hanyecz Bence

2020-08-26 19:00:00 WKW ETO FC Győr - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 0

Szilasi Szabolcs
Mohos Milán
Bognár László
dr. Kovács Gergely

2020-08-29 18:15:00 Vasas FC - DVSC 1 - 1

Andó-Szabó Sándor
Aradi József
Berényi Ákos
Derdák Marcell

2020-08-30 17:30:00 Soroksár SC - Aqvital FC Csákvár 4 - 3

Barna Gábor
Kiss Balázs
Márkus Péter
Derdák Marcell

2020-08-30 17:30:00 Gyirmót FC Győr - Szolnoki Máv FC 1 - 1

ifj. Szilágyi Sándor
Bognár László
Sinkovicz Dániel
Oláh Gábor

2020-08-30 17:30:00 Dorog FC - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 2

Szigetvári Márk
Bertalan Dávid
Kovács Gábor (1980)
Kovács Imre

2020-08-30 17:30:00 DEAC - WKW ETO FC Győr 3 - 2

Rúsz Márton
Szilágyi Norbert
Punyi Gyula
Nagy Róbert

2020-08-30 19:00:00 Pécsi MFC - Szentlőrinc 2 - 0

Horváth Tibor
Rózsa Dávid
dr. Bede Tamás
Sipos Tamás

2020-08-30 19:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Szombathelyi Haladás 0 - 0

Görög Márió
Kis Zoltán
Vörös Dániel
Zám Zsolt

2020-08-30 19:00:00 FC Ajka - Budaörs 1 - 5

Dolnegó Bálint
Király Zsolt
Ország Péter
Móri Tamás

2020-08-30 19:00:00 Szeged-Csanád Grosics - BFC Siófok 2 - 1

Hanyecz Bence
Horváth Róbert
Belicza Bence Péter
Szőts Gergely

2020-08-30 19:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Kolorcity Kazincbarcika 1 - 0

Takács Tamás
Varga Gábor
Tőkés Róbert
Veizer Roland

2020-09-13 16:30:00 Gyirmót FC Győr - DEAC 3 - 0

Kovács Imre
Máyer Gábor
Ország Péter
Horváth Tibor

2020-09-13 16:30:00 Budaörs - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 3

Molnár Attila
Bertalan Dávid
Vörös Dániel
Sipos Tamás

2020-09-13 16:30:00 Szentlőrinc - Soroksár SC 1 - 2

Derdák Marcell
Kis Zoltán
Bognár László
Szőts Gergely

2020-09-13 16:30:00 Békéscsaba 1912 Előre - Nyíregyházi Spartacus FC 2 - 0

Veizer Roland
Tőkés Róbert
Sinkovicz Dániel
ifj. Szilágyi Sándor

2020-09-13 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Szeged-Csanád Grosics 0 - 2

Gaál Ákos
dr. Bede Tamás
Király Zsolt
Móri Tamás

2020-09-13 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Pécsi MFC 0 - 0

Berényi Tamás
Kiss Balázs
Kovács II. Gábor
Barna Gábor

2020-09-13 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - WKW ETO FC Győr 0 - 5

Nagy Norbert
Varga Gábor
Rózsa Dávid
Dolnegó Bálint

2020-09-13 17:15:00 DVSC - FC Ajka 5 - 3

Radványi Ádám
Márkus Péter
Belicza Bence Péter
Oláh Gábor

2020-09-13 20:00:00 BFC Siófok - Vasas FC 2 - 0

Szilasi Szabolcs
Kulman Tamás
Mohos Milán
Görög Márió

2020-09-16 16:00:00 Soroksár SC - Szombathelyi Haladás 2 - 1

Zierkelbach Péter
Georgiou Theodoros
Horváth Zoltán
Radványi Ádám

2020-09-16 16:00:00 Dorog FC - Szentlőrinc 0 - 0

Rúsz Márton
Punyi Gyula
Márkus Péter
Nagy Róbert

2020-09-16 16:00:00 DEAC - Kolorcity Kazincbarcika 0 - 1

Pillók Ádám
Sinkovicz Dániel
Belicza Bence Péter
Farkas Tibor

2020-09-16 16:30:00 Kaposvári Rákóczi FC - DVSC 1 - 3

Antal Péter
Garai Péter
Bornemissza Norbert
Gaál Ákos

2020-09-16 19:00:00 Pécsi MFC - Budaörs 0 - 1

Káprály Mihály
ifj. Tóth Vencel
Kis Zoltán
Dolnegó Bálint

2020-09-16 19:00:00 FC Ajka - BFC Siófok 1 - 1

Sipos Tamás
Szalai Balázs
Király Zsolt
Derdák Marcell

2020-09-16 19:00:00 Vasas FC - Szolnoki Máv FC 1 - 1

Hanyecz Bence
Albert István
Csatári Tibor
Lovas László

2020-09-16 19:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Gyirmót FC Győr - (Elmaradt jv.)

Takács János
Horváth Róbert
Tőkés Róbert
Veizer Roland

2020-09-16 19:00:00 WKW ETO FC Győr - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 0

Ducsai József
Kovács II. Gábor
Mohos Milán
Szigetvári Márk

2020-09-16 19:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Aqvital FC Csákvár 2 - 1

Szőts Gergely
Buzás Balázs
Medovarszki János
Németh Ádám

2020-09-27 14:15:00 Gyirmót FC Győr - Vasas FC 2 - 0

Pintér Csaba
Szert Balázs
Király Zsolt
Szőts Gergely

2020-09-27 16:00:00 Budaörs - Soroksár SC 1 - 0

Farkas Tibor
Tőkés Róbert
Hofbauer Roland
Veizer Roland

2020-09-27 16:00:00 Szentlőrinc - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 2

Radványi Ádám
Kiss Balázs
Máyer Gábor
Oláh Gábor

2020-09-27 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - DEAC 2 - 1

Nagy Róbert
Márkus Péter
Berényi Ákos
Rúsz Márton

2020-09-27 17:00:00 Szolnoki Máv FC - FC Ajka 1 - 0

Zám Zsolt
Bertalan Dávid
Belicza Bence Péter
Móri Tamás

2020-09-27 17:00:00 BFC Siófok - Kaposvári Rákóczi FC 1 - 2

Csonka Bence
Kis Zoltán
Horváth Zoltán
Horváth Tibor

2020-09-27 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Dorog FC 1 - 2

ifj. Szilágyi Sándor
Kovács II. Gábor
Mohos Milán
Szilasi Szabolcs

2020-09-27 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - WKW ETO FC Győr 1 - 3

Takács Tamás
Bognár László
Ország Péter
Németh Ádám

2020-09-27 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Kolorcity Kazincbarcika 1 - 3

Dolnegó Bálint
Szalai Balázs
Sinkovicz Dániel
Kovács Imre

2020-09-28 20:00:00 DVSC - Pécsi MFC 3 - 1

Németh Ádám
Vígh-Tarsonyi Gergő
Csatári Tibor
Szőts Gergely

2020-10-04 15:00:00 Soroksár SC - DVSC 1 - 1

Iványi Zoltán
Horváth Zoltán
Berényi Ákos
Hanyecz Bence

2020-10-04 15:00:00 Dorog FC - Budaörs 0 - 2

dr. Kovács Gergely
dr. Bede Tamás
Vad Anita Éva
Gaál Ákos

2020-10-04 15:00:00 DEAC - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 2

Berényi Tamás
Hofbauer Roland
Sinkovicz Dániel
Farkas Tibor

2020-10-04 17:00:00 Pécsi MFC - BFC Siófok 1 - 0

Móri Tamás
Farkas Balázs
Ország Péter
Görög Márió

2020-10-04 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Szolnoki Máv FC 1 - 0

Nagy Norbert
Király Zsolt
Márkus Péter
Kovács Imre

2020-10-04 17:00:00 FC Ajka - Gyirmót FC Győr 2 - 0

Rúsz Márton
Kis Zoltán
Máyer Gábor
Nagy Róbert

2020-10-04 17:00:00 Vasas FC - Szeged-Csanád Grosics 3 - 1

Oláh Gábor
Bertalan Dávid
Kiss Balázs
Zám Zsolt

2020-10-04 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Aqvital FC Csákvár 2 - 1

Veizer Roland
Kovács II. Gábor
Tőkés Róbert
Szőts Gergely

2020-10-04 17:00:00 WKW ETO FC Győr - Szentlőrinc 0 - 1

Barna Gábor
Kulman Tamás
Mohos Milán
Sipos Tamás

2020-10-04 17:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Szombathelyi Haladás 0 - 1

Horváth Tibor
Baghy Csaba
Belicza Bence Péter
Dolnegó Bálint

2020-10-09 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - Dorog FC 2 - 2

Zierkelbach Péter
Aradi József
Horváth Zoltán
Zám Zsolt

2020-10-18 14:30:00 BFC Siófok - Soroksár SC 2 - 3

Kulcsár Katalin
dr. Bede Tamás
Török Katalin
Gaál Ákos

2020-10-18 14:30:00 Budaörs - Nyíregyházi Spartacus FC 3 - 2

Rúsz Márton
Mohos Milán
Király Zsolt
Kovács Imre

2020-10-18 14:30:00 Szentlőrinc - Kolorcity Kazincbarcika 0 - 1

Sipos Tamás
Kis Zoltán
Vörös Dániel
Horváth Tibor

2020-10-18 17:00:00 Vasas FC - DEAC 4 - 1

Takács János
Máyer Gábor
Bognár László
dr. Kovács Gergely

2020-10-18 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - FC Ajka 2 - 1

Nagy Norbert
Tőkés Róbert
Sinkovicz Dániel
Farkas Tibor

2020-10-18 17:00:00 Gyirmót FC Győr - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 0

Oláh Gábor
Kulman Tamás
Ország Péter
Dolnegó Bálint

2020-10-18 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Pécsi MFC 0 - 1

Lovas László
Baghy Csaba
Belicza Bence Péter
Veizer Roland

2020-10-18 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - Békéscsaba 1912 Előre 3 - 5

Antal Péter
Bertalan Dávid
Hofbauer Roland
Káprály Mihály

2020-10-18 20:00:00 DVSC - Dorog FC 3 - 0

Takács Tamás
Márkus Péter
Berényi Ákos
Nagy Róbert

2020-10-19 20:00:00 Szombathelyi Haladás - WKW ETO FC Győr 1 - 1

Szőts Gergely
Kiss Balázs
Kovács Gábor (1980)
Berényi Tamás

2020-10-21 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Gyirmót FC Győr 0 - 1

Káprály Mihály
Medovarszki János
Csatári Tibor
Kovács Imre
hiányzó adat

2020-10-25 13:30:00 Soroksár SC - Szolnoki Máv FC 2 - 0

Berényi Tamás
Kis Zoltán
Máyer Gábor
Takács János

2020-10-25 13:30:00 Dorog FC - BFC Siófok 1 - 2

Veizer Roland
Punyi Gyula
Hofbauer Roland
Lovas László

2020-10-25 13:30:00 DEAC - Aqvital FC Csákvár 1 - 2

Dolnegó Bálint
Kulman Tamás
Ország Péter
Szőts Gergely

2020-10-25 17:00:00 Pécsi MFC - Gyirmót FC Győr 1 - 0

Gaál Ákos
Bognár László
Király Zsolt
Barna Gábor

2020-10-25 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Szeged-Csanád Grosics 1 - 2

Horváth Tibor
dr. Bede Tamás
Bertalan Dávid
Sipos Tamás

2020-10-25 17:00:00 FC Ajka - Vasas FC 1 - 2

Nagy Róbert
Berényi Ákos
Kiss Balázs
Zierkelbach Péter

2020-10-25 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Szentlőrinc 0 - 3

Nagy Norbert
Márkus Péter
Szilágyi Norbert
Rúsz Márton

2020-10-25 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Szombathelyi Haladás 0 - 1

Kovács Imre
Baghy Csaba
Sinkovicz Dániel
Oláh Gábor

2020-10-25 19:30:00 Nyíregyházi Spartacus FC - DVSC 1 - 1

Iványi Zoltán
Varga Gábor
Kovács Gábor (1980)
Ducsai József

2020-11-01 13:30:00 Gyirmót FC Győr - Soroksár SC 1 - 0

Ducsai József
Berényi Ákos
Márkus Péter
Farkas Tibor

2020-11-01 13:30:00 BFC Siófok - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 2

dr. Kovács Gergely
Mohos Milán
Bertalan Dávid
Gaál Ákos

2020-11-01 13:30:00 Szentlőrinc - Aqvital FC Csákvár 1 - 4

Molnár Attila
Kovács Gábor (1980)
Vörös Dániel
Kovács Imre

2020-11-01 17:00:00 FC Ajka - DEAC 3 - 0

Szőts Gergely
Baghy Csaba
Hofbauer Roland
Zierkelbach Péter

2020-11-01 17:00:00 Vasas FC - Kaposvári Rákóczi FC 1 - 0

Lovas László
Punyi Gyula
Kulman Tamás
Szilasi Szabolcs

2020-11-01 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Pécsi MFC 0 - 1

Nazsa Tamás
Bornemissza Norbert
Kis Zoltán
Veizer Roland

2020-11-01 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Dorog FC 3 - 2

Pillók Ádám
Varga Gábor
Sinkovicz Dániel
Rúsz Márton

2020-11-01 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Budaörs 0 - 2

Hanyecz Bence
Szilágyi Norbert
Tőkés Róbert
Nagy Norbert

2020-11-01 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Békéscsaba 1912 Előre 5 - 0

Barna Gábor
Kiss Balázs
dr. Bede Tamás
Sipos Tamás

2020-11-01 19:00:00 DVSC - WKW ETO FC Győr 3 - 0

Oláh Gábor
Kovács II. Gábor
Máyer Gábor
Németh Ádám

2020-11-04 13:30:00 Soroksár SC - Szeged-Csanád Grosics 3 - 0 (MLSZ fegyelmi)

Szilasi Szabolcs
Mohos Milán
Bertalan Dávid
Derdák Marcell

2020-11-04 13:30:00 Dorog FC - Gyirmót FC Győr 0 - 1

Antal Péter
Vörös Dániel
Flinta Zoltán
Muhari Gergő

2020-11-04 13:30:00 DEAC - Szentlőrinc 1 - 0

Hanyecz Bence
Varga Gábor
Szilágyi Norbert
Sándor Csaba

2020-11-04 14:00:00 WKW ETO FC Győr - BFC Siófok 2 - 1

Nazsa Tamás
Sinkovicz Dániel
Kulman Tamás
Sipos Tamás

2020-11-04 18:00:00 Pécsi MFC - Vasas FC 0 - 0

Oláh Gábor
Becséri Gergely
Kovács II. Gábor
Jakab Árpád

2020-11-04 18:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - FC Ajka 3 - 1

ifj. Szilágyi Sándor
Tőkés Róbert
Bognár László
Gaál Ákos

2020-11-04 18:00:00 Aqvital FC Csákvár - Szombathelyi Haladás 3 - 1

Takács János
Horváth Zoltán
Máyer Gábor
Bodzay Áron

2020-11-04 18:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Budaörs 0 - 2

Veizer Roland
Punyi Gyula
Márkus Péter
Gál Péter

2020-11-04 18:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - DVSC 0 - 3

Barna Gábor
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Lovas László

2020-11-04 18:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Szolnoki Máv FC 1 - 1

Kovács Imre
Baghy Csaba
Berényi Ákos
Kátai Gábor

2020-11-08 13:30:00 Szolnoki Máv FC - WKW ETO FC Győr 2 - 1

Kovács J. Zoltán
Szilágyi Norbert
Kovács Gábor (1980)
Molnár Attila

2020-11-08 13:30:00 BFC Siófok - Kolorcity Kazincbarcika 3 - 0

Zám Zsolt
Horváth Zoltán
Vörös Dániel
Nagy Norbert

2020-11-08 13:30:00 Budaörs - Aqvital FC Csákvár 3 - 1

Derdák Marcell
Horváth Róbert
Kulman Tamás
Nazsa Tamás

2020-11-08 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - DEAC 2 - 1

Rúsz Márton
Becséri Gergely
Mohos Milán
Nagy Róbert

2020-11-08 17:00:00 FC Ajka - Pécsi MFC 0 - 3

dr. Kovács Gergely
dr. Bede Tamás
Bertalan Dávid
Kovács Imre

2020-11-08 17:00:00 Vasas FC - Soroksár SC 3 - 1

Bognár Tamás
Tőkés Róbert
Berényi Ákos
Gaál Ákos

2020-11-08 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Dorog FC 1 - 1

ifj. Szilágyi Sándor
Albert István
Máyer Gábor
Hanyecz Bence

2020-11-08 17:00:00 DVSC - Békéscsaba 1912 Előre 3 - 0 (MLSZ fegyelmi)



2020-11-08 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Szentlőrinc 4 - 0

Káprály Mihály
Kovács II. Gábor
Sinkovicz Dániel
Oláh Gábor

2020-11-08 19:45:00 Gyirmót FC Győr - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 1

Vad II. István
Kiss Balázs
Kis Zoltán
Szilasi Szabolcs

2020-11-13 17:00:00 WKW ETO FC Győr - Budaörs 1 - 0

ifj. Szilágyi Sándor
Csatári Tibor
Tőkés Róbert
Takács Tamás

2020-11-22 13:00:00 Soroksár SC - FC Ajka 2 - 2

Nazsa Tamás
Farkas Balázs
Máyer Gábor
Nagy Norbert

2020-11-22 13:00:00 Szentlőrinc - Budaörs 1 - 0

Gaál Ákos
Huszár Balázs
Kulman Tamás
dr. Kovács Gergely

2020-11-22 13:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - BFC Siófok 0 - 1

Nagy Róbert
Bornemissza Norbert
Berényi Ákos
Rúsz Márton

2020-11-22 13:00:00 Dorog FC - Vasas FC 0 - 2

Kovács J. Zoltán
Bertalan Dávid
Kiss Balázs
Barna Gábor

2020-11-22 13:00:00 DEAC - Szombathelyi Haladás 0 - 1

Sipos Tamás
Sinkovicz Dániel
Szilágyi Norbert
Kovács Imre

2020-11-22 17:00:00 Pécsi MFC - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 0 (MLSZ fegyelmi)



2020-11-22 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - DVSC 1 - 1

Csonka Bence
Szalai Balázs
Mohos Milán
Zám Zsolt

2020-11-22 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Szolnoki Máv FC 1 - 1

Szigetvári Márk
Varga Gábor
Tőkés Róbert
Lovas László

2020-11-22 17:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Szeged-Csanád Grosics 0 - 2

Farkas Tibor
Kovács Gábor (1980)
dr. Bede Tamás
Görög Márió

2020-11-22 19:45:00 WKW ETO FC Győr - Gyirmót FC Győr 4 - 1

Bogár Gergő
Aradi József
Kovács II. Gábor
Oláh Gábor

2020-11-25 13:00:00 Szolnoki Máv FC - Békéscsaba 1912 Előre 0 - 0

Ducsai József
Szilágyi Norbert
Punyi Gyula
Kovács Imre

2020-11-25 13:00:00 BFC Siófok - Aqvital FC Csákvár 2 - 1

Radványi Ádám
Aradi József
Kovács Gábor (1980)
Dolnegó Bálint
Georgiou Grigorisz

2020-11-25 13:00:00 Budaörs - Szombathelyi Haladás 4 - 0

Antal Péter
Garai Péter
Mohos Milán
Hanyecz Bence

2020-11-25 18:00:00 Pécsi MFC - DEAC 2 - 1

Káprály Mihály
Farkas Balázs
Kiss Balázs
Barna Gábor

2020-11-25 18:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Soroksár SC 0 - 4

Derdák Marcell
Király Krisztián
Becséri Gergely
Kovács J. Zoltán

2020-11-25 18:00:00 FC Ajka - Dorog FC 2 - 0

Móri Tamás
Horváth Zoltán
Vörös Dániel
Molnár Attila

2020-11-25 18:00:00 Vasas FC - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 0

Zierkelbach Péter
Vígh-Tarsonyi Gergő
Bornemissza Norbert
Oláh Gábor

2020-11-25 18:00:00 Szeged-Csanád Grosics - WKW ETO FC Győr 0 - 4

Takács János
Horváth Róbert
Tőkés Róbert
Nazsa Tamás

2020-11-25 18:00:00 Gyirmót FC Győr - Kolorcity Kazincbarcika 2 - 1

Szilasi Szabolcs
Szalai Balázs
Máyer Gábor
Csonka Bence

2020-11-25 18:00:00 DVSC - Szentlőrinc 4 - 1

Szigetvári Márk
Márkus Tamás
Varga Gábor
Rúsz Márton

2020-11-29 13:00:00 Soroksár SC - Pécsi MFC 2 - 2

Molnár Attila
Varga Gábor
Vörös Dániel
Rúsz Márton
Bajkai János

2020-11-29 13:00:00 Szentlőrinc - BFC Siófok 1 - 0

Móri Tamás
dr. Bede Tamás
Ország Péter
Derdák Marcell

2020-11-29 13:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Gyirmót FC Győr 0 - 1

Nazsa Tamás
Garai Péter
Tőkés Róbert
Nagy Norbert

2020-11-29 13:00:00 WKW ETO FC Győr - Vasas FC 0 - 1

Solymosi Péter
Berényi Ákos
Sinkovicz Dániel
Radványi Ádám

2020-11-29 13:00:00 Dorog FC - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 0

Görög Márió
Aradi József
Kulman Tamás
Gaál Ákos

2020-11-29 13:00:00 DEAC - Budaörs 2 - 3

Kovács J. Zoltán
Csatári Tibor
Máyer Gábor
Szigetvári Márk

2020-11-29 16:15:00 Szombathelyi Haladás - DVSC 0 - 0

Oláh Gábor
Kovács Gábor (1980)
Hofbauer Roland
Farkas Tibor

2020-11-29 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - Szolnoki Máv FC 2 - 2

Barna Gábor
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Horváth Tibor

2020-11-29 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Szeged-Csanád Grosics 0 - 1

Zám Zsolt
Horváth Róbert
Bertalan Dávid
Sipos Tamás

2020-11-29 17:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - FC Ajka 1 - 2

Dolnegó Bálint
Kovács II. Gábor
Punyi Gyula
Nagy Róbert

2020-12-06 13:00:00 DEAC - Soroksár SC 1 - 0

Horváth Tibor
dr. Bede Tamás
Belicza Bence Péter
Farkas Tibor

2020-12-06 13:00:00 Dorog FC - Pécsi MFC 0 - 4

Rúsz Márton
Horváth Zoltán
Berényi Ákos
Nazsa Tamás

2020-12-06 13:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Kaposvári Rákóczi FC 1 - 1

Oláh Gábor
Csatári Tibor
Sinkovicz Dániel
Nagy Róbert

2020-12-06 13:00:00 WKW ETO FC Győr - FC Ajka 3 - 1

Barna Gábor
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Sipos Tamás

2020-12-06 13:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Szeged-Csanád Grosics 4 - 1

Kovács Imre
Kovács II. Gábor
Kovács Gábor (1980)
Dolnegó Bálint

2020-12-06 13:00:00 Aqvital FC Csákvár - Gyirmót FC Győr 2 - 1

Nagy Norbert
Punyi Gyula
Varga Gábor
Gaál Ákos

2020-12-06 13:00:00 Szentlőrinc - Szolnoki Máv FC 0 - 0

Görög Márió
Becséri Gergely
Hofbauer Roland
Zám Zsolt

2020-12-06 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Vasas FC 1 - 2

Derdák Marcell
Máyer Gábor
Ország Péter
Kovács J. Zoltán

2020-12-06 19:30:00 Budaörs - DVSC 3 - 4

Pillók Ádám
Aradi József
Kulman Tamás
Móri Tamás

2020-12-07 20:00:00 Szombathelyi Haladás - BFC Siófok 2 - 0

Szigetvári Márk
Bertalan Dávid
Vörös Dániel
Móri Tamás

2020-12-13 13:00:00 BFC Siófok - Budaörs 2 - 1

Nazsa Tamás
Tőkés Róbert
Ország Péter
Görög Márió

2020-12-13 13:00:00 Szolnoki Máv FC - Szombathelyi Haladás 2 - 0

Zám Zsolt
Horváth Zoltán
Márkus Péter
Horváth Tibor

2020-12-13 13:00:00 Gyirmót FC Győr - Szentlőrinc 1 - 2

Kovács J. Zoltán
Máyer Gábor
Sinkovicz Dániel
Barna Gábor

2020-12-13 13:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - WKW ETO FC Győr 2 - 1

Gaál Ákos
Kulman Tamás
Vörös Dániel
Derdák Marcell

2020-12-13 13:00:00 Soroksár SC - Dorog FC 2 - 0

Nagy Norbert
Szilágyi Norbert
Bertalan Dávid
Móri Tamás

2020-12-13 13:00:00 DVSC - DEAC 4 - 1

Pintér Csaba
Kovács II. Gábor
Király Zsolt
Dolnegó Bálint

2020-12-13 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Aqvital FC Csákvár 0 - 0

Sipos Tamás
Hofbauer Roland
Belicza Bence Péter
Oláh Gábor

2020-12-13 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - FC Ajka 1 - 0

Takács János
Kovács Gábor (1980)
Rózsa Dávid
Farkas Tibor

2020-12-13 19:45:00 Vasas FC - Békéscsaba 1912 Előre 2 - 3

Berke Balázs
Varga Gábor
Punyi Gyula
Rúsz Márton

2020-12-14 20:00:00 Pécsi MFC - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 0

Szigetvári Márk
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Kovács Imre

2021-01-31 13:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Soroksár SC 0 - 0

Ducsai József
Punyi Gyula
Tőkés Róbert
Nazsa Tamás

2021-01-31 13:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - FC Ajka 0 - 3

Takács János
Márkus Péter
Szilágyi Norbert
Nagy Norbert

2021-01-31 13:00:00 Aqvital FC Csákvár - Vasas FC 2 - 3

Rúsz Márton
Kis Zoltán
Mohos Milán
Zám Zsolt

2021-01-31 13:00:00 Szentlőrinc - Szeged-Csanád Grosics 2 - 1

Derdák Marcell
Király Zsolt
Vörös Dániel
Gaál Ákos

2021-01-31 13:00:00 Budaörs - Szolnoki Máv FC 0 - 0

Barna Gábor
Huszár Balázs
Kiss Balázs
Görög Márió

2021-01-31 13:00:00 Dorog FC - DEAC 2 - 1

Szigetvári Márk
Kovács II. Gábor
Rózsa Dávid
Dolnegó Bálint

2021-01-31 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 0

Pillók Ádám
dr. Bede Tamás
Bertalan Dávid
Sipos Tamás

2021-01-31 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Gyirmót FC Győr 1 - 3

Oláh Gábor
Kovács Gábor (1980)
Máyer Gábor
Molnár Attila

2021-01-31 17:00:00 DVSC - BFC Siófok 2 - 1

Kulcsár Katalin
Berényi Ákos
Belicza Bence Péter
Takács Tamás

2021-01-31 18:30:00 WKW ETO FC Győr - Pécsi MFC 2 - 1

Szilasi Szabolcs
Becséri Gergely
Kulman Tamás
Kovács J. Zoltán

2021-02-06 14:00:00 Szolnoki Máv FC - DVSC 2 - 1

Csonka Bence
Punyi Gyula
Baghy Csaba
Nagy Róbert

2021-02-07 14:00:00 DEAC - BFC Siófok 1 - 5

Hanyecz Bence
Szilágyi Norbert
Márkus Péter
Rúsz Márton

2021-02-07 14:00:00 Gyirmót FC Győr - Budaörs 2 - 0

Kovács J. Zoltán
Ország Péter
Bognár László
dr. Kovács Gergely

2021-02-07 14:00:00 FC Ajka - Aqvital FC Csákvár 2 - 2

Horváth Tibor
Kulman Tamás
Vörös Dániel
Görög Márió

2021-02-07 14:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Békéscsaba 1912 Előre 1 - 1

Szőts Gergely
Becséri Gergely
Kovács Gábor (1980)
Kovács Imre

2021-02-07 14:00:00 Pécsi MFC - Kolorcity Kazincbarcika 4 - 2

Németh Ádám
Máyer Gábor
Kovács II. Gábor
Farkas Tibor

2021-02-07 14:00:00 Soroksár SC - WKW ETO FC Győr 1 - 0

Zierkelbach Péter
Mohos Milán
Kiss Balázs
Szigetvári Márk

2021-02-07 14:00:00 Dorog FC - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 0

Zám Zsolt
dr. Bede Tamás
Király Zsolt
Móri Tamás

2021-02-07 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Szombathelyi Haladás 1 - 2

ifj. Szilágyi Sándor
Kis Zoltán
Belicza Bence Péter
Veizer Roland

2021-02-07 17:00:00 Vasas FC - Szentlőrinc 3 - 0

Takács Tamás
Bertalan Dávid
Tőkés Róbert
Molnár Attila

2021-02-14 14:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Pécsi MFC 1 - 1

Veizer Roland
Berényi Ákos
Punyi Gyula
Rúsz Márton

2021-02-14 14:00:00 Aqvital FC Csákvár - Kaposvári Rákóczi FC 2 - 0

Görög Márió
Király Zsolt
Ország Péter
Horváth Tibor

2021-02-14 14:00:00 Budaörs - Szeged-Csanád Grosics 1 - 1

dr. Kovács Gergely
Bertalan Dávid
Mohos Milán
Gaál Ákos

2021-02-14 14:00:00 BFC Siófok - Szolnoki Máv FC 0 - 1

Sipos Tamás
Hofbauer Roland
Vörös Dániel
Móri Tamás

2021-02-14 14:00:00 WKW ETO FC Győr - Dorog FC 1 - 1

Kovács Imre
Máyer Gábor
Rózsa Dávid
Derdák Marcell

2021-02-14 14:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - DEAC 2 - 0

Berényi Tamás
Baghy Csaba
Kovács Gábor (1980)
Oláh Gábor

2021-02-14 19:30:00 Szombathelyi Haladás - Vasas FC 0 - 0

Radványi Ádám
Horváth Zoltán
dr. Bede Tamás
Zám Zsolt

2021-02-15 20:00:00 DVSC - Gyirmót FC Győr 0 - 2

Szigetvári Márk
Aradi József
Szilágyi Norbert
Takács Tamás

2021-02-21 14:00:00 DEAC - Szolnoki Máv FC 2 - 0

Nagy Róbert
Punyi Gyula
Belicza Bence Péter
Szigetvári Márk

2021-02-21 14:00:00 Gyirmót FC Győr - BFC Siófok 2 - 0

Rúsz Márton
Becséri Gergely
Berényi Ákos
Kovács Imre

2021-02-21 14:00:00 FC Ajka - Szombathelyi Haladás 1 - 0

Kovács J. Zoltán
Bertalan Dávid
Máyer Gábor
Dolnegó Bálint

2021-02-21 14:00:00 Pécsi MFC - Aqvital FC Csákvár 1 - 0

Molnár Attila
Kiss Balázs
Vörös Dániel
Radványi Ádám

2021-02-21 14:00:00 Soroksár SC - Békéscsaba 1912 Előre 2 - 0

Zám Zsolt
dr. Bede Tamás
Mohos Milán
Görög Márió

2021-02-21 14:00:00 Dorog FC - Kolorcity Kazincbarcika 0 - 0

Gaál Ákos
Bognár László
Ország Péter
dr. Kovács Gergely

2021-02-21 14:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - WKW ETO FC Győr 1 - 0

Farkas Tibor
Kovács II. Gábor
Márkus Péter
Nagy Norbert

2021-02-21 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - DVSC 0 - 5

Pintér Csaba
Kis Zoltán
Baghy Csaba
Szőts Gergely

2021-02-21 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Szentlőrinc 3 - 1

Móri Tamás
Király Zsolt
Rózsa Dávid
Horváth Tibor

2021-02-21 19:30:00 Vasas FC - Budaörs 3 - 1

Bognár Tamás
Kulman Tamás
Kovács Gábor (1980)
Berényi Tamás

2021-02-28 14:00:00 Aqvital FC Csákvár - Soroksár SC 3 - 0

ifj. Szilágyi Sándor
Punyi Gyula
Kis Zoltán
Veizer Roland

2021-02-28 14:00:00 Szentlőrinc - Pécsi MFC 0 - 0

dr. Kovács Gergely
Aradi József
Bognár László
Gaál Ákos

2021-02-28 14:00:00 Budaörs - FC Ajka 2 - 7

Derdák Marcell
Becséri Gergely
Király Zsolt
Szigetvári Márk

2021-02-28 14:00:00 BFC Siófok - Szeged-Csanád Grosics 2 - 3

Horváth Tibor
Rózsa Dávid
Bertalan Dávid
Molnár Attila

2021-02-28 14:00:00 Szolnoki Máv FC - Gyirmót FC Győr 1 - 2

Takács János
Márkus Péter
Szilágyi Norbert
Nagy Norbert

2021-02-28 14:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 2

Szőts Gergely
Kovács Gábor (1980)
dr. Bede Tamás
Kovács Imre

2021-02-28 14:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Dorog FC 1 - 1

Pillók Ádám
Baghy Csaba
Kovács II. Gábor
Berényi Tamás

2021-02-28 14:00:00 WKW ETO FC Győr - DEAC 1 - 0

Dolnegó Bálint
Kiss Balázs
Ország Péter
Radványi Ádám

2021-02-28 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Kaposvári Rákóczi FC 4 - 0

Zierkelbach Péter
Mohos Milán
Vörös Dániel
Zám Zsolt

2021-02-28 19:30:00 DVSC - Vasas FC 1 - 2

Farkas Ádám
Berényi Ákos
Máyer Gábor
Rúsz Márton

2021-03-03 14:30:00 DEAC - Gyirmót FC Győr 1 - 1

Takács Tamás
Albert István
Punyi Gyula
Nagy Róbert

2021-03-03 14:30:00 Pécsi MFC - Szombathelyi Haladás 0 - 0

Molnár Attila
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Kovács Imre

2021-03-03 14:30:00 Soroksár SC - Szentlőrinc 2 - 1

Gaál Ákos
Huszár Balázs
Király Zsolt
Derdák Marcell

2021-03-03 14:30:00 Dorog FC - Aqvital FC Csákvár 1 - 1

Hanyecz Bence
Király Krisztián
Belicza Bence Péter
Móri Tamás

2021-03-03 14:30:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Békéscsaba 1912 Előre 4 - 1

Radványi Ádám
Berényi Ákos
Rózsa Dávid
Rúsz Márton

2021-03-03 14:30:00 WKW ETO FC Győr - Kolorcity Kazincbarcika 3 - 0

Berényi Tamás
Máyer Gábor
Mohos Milán
Horváth Tibor

2021-03-03 18:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Szolnoki Máv FC 3 - 2

Veizer Roland
Horváth Róbert
Tőkés Róbert
Nazsa Tamás

2021-03-03 18:00:00 Vasas FC - BFC Siófok 1 - 0

Szigetvári Márk
Márkus Péter
Vörös Dániel
Zierkelbach Péter

2021-03-03 18:00:00 FC Ajka - DVSC 2 - 1

Németh Ádám
Szalai Balázs
Kovács Gábor (1980)
dr. Kovács Gergely

2021-03-03 18:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Budaörs 1 - 1

Oláh Gábor
Baghy Csaba
Kovács II. Gábor
Pillók Ádám

2021-03-06 14:00:00 DVSC - Kaposvári Rákóczi FC 2 - 0

Ducsai József
Aradi József
Rózsa Dávid
Hanyecz Bence

2021-03-07 14:30:00 Budaörs - Pécsi MFC 0 - 1

Lovas László
dr. Bede Tamás
Belicza Bence Péter
Takács Tamás

2021-03-07 14:30:00 BFC Siófok - FC Ajka 1 - 3

Görög Márió
Bognár László
Ország Péter
Móri Tamás

2021-03-07 14:30:00 Szolnoki Máv FC - Vasas FC 1 - 0

Solymosi Péter
Bornemissza Norbert
Horváth Zoltán
Hanyecz Bence

2021-03-07 14:30:00 Gyirmót FC Győr - Szeged-Csanád Grosics 0 - 0

Szőts Gergely
Kiss Balázs
Kovács II. Gábor
Kovács Imre

2021-03-07 14:30:00 Békéscsaba 1912 Előre - WKW ETO FC Győr 1 - 0

Nagy Norbert
Márkus Péter
Punyi Gyula
Nazsa Tamás

2021-03-07 14:30:00 Aqvital FC Csákvár - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 1

Németh Ádám
Aradi József
Baghy Csaba
Nagy Róbert

2021-03-07 14:30:00 Szentlőrinc - Dorog FC 0 - 2

Zám Zsolt
Kis Zoltán
Rózsa Dávid
Molnár Attila

2021-03-07 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Soroksár SC 1 - 0

Kulcsár Katalin
Kovács Gábor (1980)
Bertalan Dávid
Dolnegó Bálint

2021-03-07 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - DEAC 3 - 1

Csonka Bence
Szilágyi Norbert
Sinkovicz Dániel
Farkas Tibor

2021-03-10 14:30:00 Kolorcity Kazincbarcika - Soroksár SC 0 - 2

Nazsa Tamás
Becséri Gergely
Belicza Bence Péter
Nagy Norbert

2021-03-10 14:30:00 Szentlőrinc - FC Ajka 0 - 1

Dolnegó Bálint
Kis Zoltán
Kiss Balázs
Farkas Tibor

2021-03-14 12:45:00 Pécsi MFC - DVSC 0 - 2

Bognár Tamás
Király Zsolt
Ország Péter
Derdák Marcell

2021-03-14 14:30:00 DEAC - Szeged-Csanád Grosics 1 - 2

Rúsz Márton
Berényi Ákos
Punyi Gyula
Hanyecz Bence

2021-03-14 14:30:00 Soroksár SC - Budaörs 5 - 4

Móri Tamás
Bertalan Dávid
Szilágyi Norbert
Görög Márió

2021-03-14 14:30:00 Dorog FC - Szombathelyi Haladás 0 - 0

Nagy Róbert
Márkus Péter
Hofbauer Roland
Nagy Norbert

2021-03-14 14:30:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Szentlőrinc 0 - 0

Kovács Imre
Kovács II. Gábor
Belicza Bence Péter
Szigetvári Márk

2021-03-14 14:30:00 Kolorcity Kazincbarcika - Békéscsaba 1912 Előre 1 - 0

Kovács J. Zoltán
Aradi József
Rózsa Dávid
Pillók Ádám

2021-03-14 17:00:00 Vasas FC - Gyirmót FC Győr 1 - 1

Pintér Csaba
Szalai Balázs
Kis Zoltán
Radványi Ádám

2021-03-14 17:00:00 FC Ajka - Szolnoki Máv FC 2 - 0

Molnár Attila
Baghy Csaba
dr. Bede Tamás
Gaál Ákos
Georgiou Grigorisz

2021-03-14 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - BFC Siófok 1 - 1

Farkas Tibor
Mohos Milán
Kovács Gábor (1980)
Dolnegó Bálint

2021-03-14 17:00:00 WKW ETO FC Győr - Aqvital FC Csákvár 1 - 1

dr. Kovács Gergely
Bognár László
Kiss Balázs
Sipos Tamás

2021-04-02 20:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Vasas FC 0 - 1

Zierkelbach Péter
Albert István
Aradi József
Takács Tamás

2021-04-04 14:30:00 Szombathelyi Haladás - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 0

Dolnegó Bálint
dr. Bede Tamás
Kiss Balázs
Szilasi Szabolcs

2021-04-04 16:30:00 Gyirmót FC Győr - FC Ajka 1 - 0

Csonka Bence
Király Zsolt
Ország Péter
dr. Kovács Gergely

2021-04-04 16:30:00 Szentlőrinc - WKW ETO FC Győr 0 - 0

Szőts Gergely
Baghy Csaba
Kovács Gábor (1980)
Barna Gábor

2021-04-04 16:30:00 Budaörs - Dorog FC 1 - 0

Radványi Ádám
Mohos Milán
Punyi Gyula
Nagy Norbert

2021-04-04 17:00:00 DVSC - Soroksár SC 2 - 0

Pillók Ádám
Berényi Ákos
Kovács II. Gábor
Kovács Imre

2021-04-04 17:00:00 BFC Siófok - Pécsi MFC 1 - 4

Derdák Marcell
Kis Zoltán
Kulman Tamás
Gaál Ákos

2021-04-04 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Kaposvári Rákóczi FC 0 - 0

Hanyecz Bence
Belicza Bence Péter
Márkus Péter
Veizer Roland

2021-04-04 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - Kolorcity Kazincbarcika 4 - 1

Sipos Tamás
Bertalan Dávid
Hofbauer Roland
Horváth Tibor

2021-04-04 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - DEAC 3 - 0

Szigetvári Márk
Varga Gábor
Szilágyi Norbert
Nagy Róbert

2021-04-07 16:30:00 DEAC - Vasas FC 0 - 1

Lovas László
Márkus Péter
Belicza Bence Péter
Hanyecz Bence

2021-04-07 16:30:00 Soroksár SC - BFC Siófok 0 - 0

Görög Márió
Horváth Zoltán
Bertalan Dávid
Dolnegó Bálint

2021-04-07 16:30:00 Dorog FC - DVSC 2 - 0

Káprály Mihály
Baghy Csaba
Kovács Gábor (1980)
Csonka Bence

2021-04-07 16:30:00 Kolorcity Kazincbarcika - Szentlőrinc 1 - 1

Ducsai József
Varga Gábor
Szilágyi Norbert
Szigetvári Márk

2021-04-07 18:00:00 FC Ajka - Szeged-Csanád Grosics 2 - 2

Barna Gábor
Kiss Balázs
Kulman Tamás
Derdák Marcell

2021-04-07 18:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Gyirmót FC Győr 1 - 5

Szilasi Szabolcs
Mohos Milán
Rózsa Dávid
Gaál Ákos

2021-04-07 18:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Budaörs 5 - 0

Nagy Róbert
Márkus Tamás
Berényi Ákos
Rúsz Márton

2021-04-07 18:00:00 WKW ETO FC Győr - Szombathelyi Haladás 3 - 0

ifj. Szilágyi Sándor
Becséri Gergely
Tőkés Róbert
Pillók Ádám

2021-04-07 18:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Aqvital FC Csákvár 1 - 1

Takács János
Horváth Róbert
Punyi Gyula
Veizer Roland

2021-04-07 18:15:00 Pécsi MFC - Szolnoki Máv FC 2 - 1

Németh Ádám
Aradi József
Kovács II. Gábor
Szőts Gergely

2021-04-11 12:15:00 DVSC - Nyíregyházi Spartacus FC 1 - 1

Kovács J. Zoltán
Becséri Gergely
Csatári Tibor
Hanyecz Bence

2021-04-11 16:30:00 Gyirmót FC Győr - Pécsi MFC 3 - 3

Radványi Ádám
Máyer Gábor
Kiss Balázs
Kovács Imre

2021-04-11 16:30:00 Szentlőrinc - Békéscsaba 1912 Előre 3 - 0

Szilasi Szabolcs
Mohos Milán
Vörös Dániel
Dolnegó Bálint

2021-04-11 16:30:00 Budaörs - WKW ETO FC Győr 2 - 2

Horváth Tibor
Varga Gábor
Rózsa Dávid
Szigetvári Márk

2021-04-11 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Soroksár SC 3 - 0

Rúsz Márton
Bertalan Dávid
Hofbauer Roland
ifj. Szilágyi Sándor

2021-04-11 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Kaposvári Rákóczi FC 2 - 0

Berényi Tamás
Kovács Gábor (1980)
Tőkés Róbert
Nazsa Tamás

2021-04-11 17:00:00 Vasas FC - FC Ajka 2 - 1

Takács János
Punyi Gyula
Berényi Ákos
Nagy Róbert

2021-04-11 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Kolorcity Kazincbarcika 2 - 2

Móri Tamás
Kis Zoltán
dr. Bede Tamás
Görög Márió

2021-04-11 17:00:00 BFC Siófok - Dorog FC 0 - 1

dr. Kovács Gergely
Király Zsolt
Bognár László
Molnár Attila

2021-04-11 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - DEAC 1 - 0

Gaál Ákos
Kulman Tamás
Ország Péter
Derdák Marcell

2021-04-18 17:00:00 DEAC - FC Ajka 0 - 1

Kovács Imre
Baghy Csaba
Kovács Gábor (1980)
Rúsz Márton

2021-04-18 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Vasas FC 1 - 2

Pillók Ádám
Király Zsolt
Ország Péter
Kovács J. Zoltán

2021-04-18 17:00:00 Pécsi MFC - Szeged-Csanád Grosics 1 - 1

Csonka Bence
Kis Zoltán
Rózsa Dávid
Molnár Attila

2021-04-18 17:00:00 Soroksár SC - Gyirmót FC Győr 0 - 1

Barna Gábor
Berényi Ákos
Márkus Péter
Hanyecz Bence

2021-04-18 17:00:00 Dorog FC - Szolnoki Máv FC 1 - 1

Derdák Marcell
Kulman Tamás
Máyer Gábor
Gaál Ákos

2021-04-18 17:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - BFC Siófok 1 - 2

Takács Tamás
Varga Gábor
Belicza Bence Péter
Szigetvári Márk

2021-04-18 17:00:00 Budaörs - Kolorcity Kazincbarcika 3 - 2

Veizer Roland
Horváth Zoltán
Bertalan Dávid
Sipos Tamás

2021-04-18 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Szombathelyi Haladás 1 - 2

Nazsa Tamás
Punyi Gyula
Szilágyi Norbert
Szőts Gergely

2021-04-18 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - Szentlőrinc 1 - 2

Nagy Norbert
dr. Bede Tamás
Tőkés Róbert
Görög Márió

2021-04-18 20:00:00 WKW ETO FC Győr - DVSC 2 - 4

Radványi Ádám
Aradi József
Kiss Balázs
Berényi Tamás

2021-04-23 20:00:00 Vasas FC - Pécsi MFC 3 - 0

Szilasi Szabolcs
Huszár Balázs
Mohos Milán
Gaál Ákos

2021-04-25 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Soroksár SC 2 - 0

Szigetvári Márk
Varga Gábor
Belicza Bence Péter
Nagy Norbert

2021-04-25 17:00:00 FC Ajka - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 1

Sipos Tamás
Bertalan Dávid
dr. Bede Tamás
Horváth Tibor

2021-04-25 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Aqvital FC Csákvár 0 - 1

Barna Gábor
Kiss Balázs
Hofbauer Roland
Kovács Imre

2021-04-25 17:00:00 Budaörs - Békéscsaba 1912 Előre 1 - 0

Molnár Attila
Király Zsolt
Vörös Dániel
Berényi Tamás
Bay Ferenc

2021-04-25 17:00:00 DVSC - Kolorcity Kazincbarcika 3 - 1

Csonka Bence
Kovács Gábor (1980)
Szilágyi Norbert
Oláh Gábor

2021-04-25 17:00:00 BFC Siófok - WKW ETO FC Győr 2 - 2

Hanyecz Bence
Kis Zoltán
Kulman Tamás
Derdák Marcell

2021-04-25 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Nyíregyházi Spartacus FC 2 - 0

Görög Márió
Baghy Csaba
Tőkés Róbert
Móri Tamás

2021-04-25 17:00:00 Gyirmót FC Győr - Dorog FC 3 - 1

Rúsz Márton
Punyi Gyula
Berényi Ákos
Nagy Róbert

2021-04-25 17:00:00 Szentlőrinc - DEAC 0 - 0

Antal Péter
Becséri Gergely
Rózsa Dávid
Kovács J. Zoltán

2021-04-28 17:00:00 DEAC - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 0

Takács János
Szilágyi Norbert
Belicza Bence Péter
Hanyecz Bence

2021-04-28 17:00:00 Pécsi MFC - FC Ajka 0 - 1

Berényi Tamás
Kovács II. Gábor
Kiss Balázs
Kovács Imre

2021-04-28 17:00:00 Soroksár SC - Vasas FC 2 - 2

Nagy Róbert
Punyi Gyula
Király Zsolt
Radványi Ádám

2021-04-28 17:00:00 Dorog FC - Szeged-Csanád Grosics 2 - 3

Ducsai József
Rózsa Dávid
Kulman Tamás
Móri Tamás
Sápi Csaba Imre

2021-04-28 17:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Gyirmót FC Győr 0 - 1

Pillók Ádám
Aradi József
Kovács Gábor (1980)
Oláh Gábor

2021-04-28 17:00:00 WKW ETO FC Győr - Szolnoki Máv FC 2 - 3

Nazsa Tamás
Berényi Ákos
Márkus Péter
Veizer Roland

2021-04-28 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - BFC Siófok 0 - 1

Nagy Norbert
Horváth Zoltán
Tőkés Róbert
Görög Márió

2021-04-28 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - DVSC 4 - 4

Antal Péter
Garai Péter
Varga Gábor
Szigetvári Márk

2021-04-28 17:00:00 Szentlőrinc - Szombathelyi Haladás 1 - 0

Horváth Tibor
Szalai Balázs
Kis Zoltán
Sipos Tamás

2021-04-28 18:00:00 Aqvital FC Csákvár - Budaörs 0 - 2

Rúsz Márton
Baghy Csaba
Máyer Gábor
Takács Tamás

2021-05-02 14:30:00 DVSC - Aqvital FC Csákvár 4 - 2

Hanyecz Bence
Berényi Ákos
Kis Zoltán
Rúsz Márton

2021-05-02 17:00:00 FC Ajka - Soroksár SC 1 - 1

Derdák Marcell
Király Zsolt
Ország Péter
Molnár Attila

2021-05-02 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Pécsi MFC 1 - 3

Görög Márió
Hofbauer Roland
Vörös Dániel
Móri Tamás

2021-05-02 17:00:00 Budaörs - Szentlőrinc 1 - 0

Gaál Ákos
Punyi Gyula
Márkus Péter
Sipos Tamás

2021-05-02 17:00:00 BFC Siófok - Békéscsaba 1912 Előre 1 - 0

Kovács Imre
Kovács Gábor (1980)
Rózsa Dávid
Horváth Tibor

2021-05-02 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Kolorcity Kazincbarcika 1 - 1

Dolnegó Bálint
Kovács II. Gábor
Varga Gábor
Szigetvári Márk
Sápi Csaba Imre

2021-05-02 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Nyíregyházi Spartacus FC 3 - 1

Szőts Gergely
Baghy Csaba
Máyer Gábor
Veizer Roland

2021-05-02 17:00:00 Vasas FC - Dorog FC 3 - 0

Takács Tamás
Belicza Bence Péter
Szilágyi Norbert
Takács János

2021-05-02 17:00:00 Szombathelyi Haladás - DEAC 2 - 2

Oláh Gábor
dr. Bede Tamás
Bertalan Dávid
Berényi Tamás

2021-05-02 19:30:00 Gyirmót FC Győr - WKW ETO FC Győr 2 - 1

Kovács J. Zoltán
Kulman Tamás
Kiss Balázs
Barna Gábor

2021-05-09 17:00:00 DEAC - Pécsi MFC 2 - 2

Sipos Tamás
Máyer Gábor
Márkus Péter
Horváth Tibor

2021-05-09 17:00:00 Soroksár SC - Kaposvári Rákóczi FC 3 - 0

ifj. Szilágyi Sándor
Berényi Ákos
Kovács Gábor (1980)
Nazsa Tamás

2021-05-09 17:00:00 Dorog FC - FC Ajka 0 - 1

Barna Gábor
Hofbauer Roland
Kiss Balázs
Gaál Ákos

2021-05-09 17:00:00 WKW ETO FC Győr - Szeged-Csanád Grosics 0 - 1

Veizer Roland
Punyi Gyula
Ország Péter
Rúsz Márton

2021-05-09 17:00:00 Kolorcity Kazincbarcika - Gyirmót FC Győr 1 - 2

Németh Ádám
Belicza Bence Péter
Rózsa Dávid
Kovács Imre

2021-05-09 17:00:00 Békéscsaba 1912 Előre - Szolnoki Máv FC 3 - 2

Takács János
Szilágyi Norbert
Baghy Csaba
Nagy Norbert

2021-05-09 17:00:00 Aqvital FC Csákvár - BFC Siófok 1 - 2

Móri Tamás
Bertalan Dávid
dr. Bede Tamás
Dolnegó Bálint

2021-05-09 17:00:00 Szentlőrinc - DVSC 1 - 3

Berke Balázs
Aradi József
Vörös Dániel
Szőts Gergely

2021-05-09 17:00:00 Szombathelyi Haladás - Budaörs 4 - 3

Ducsai József
Kovács II. Gábor
Mohos Milán
Görög Márió

2021-05-09 20:00:00 Nyíregyházi Spartacus FC - Vasas FC 2 - 0

Farkas Ádám
Szert Balázs
Szalai Balázs
Szigetvári Márk

2021-05-16 17:00:00 Pécsi MFC - Soroksár SC 0 - 2

Gaál Ákos
Kiss Balázs
Kulman Tamás
Barna Gábor

2021-05-16 17:00:00 BFC Siófok - Szentlőrinc 1 - 1

Molnár Attila
Király Zsolt
Máyer Gábor
Szilasi Szabolcs

2021-05-16 17:00:00 Szolnoki Máv FC - Aqvital FC Csákvár 2 - 1

Ducsai József
Varga Gábor
Belicza Bence Péter
ifj. Szilágyi Sándor

2021-05-16 17:00:00 Szeged-Csanád Grosics - Kolorcity Kazincbarcika 2 - 0

Hanyecz Bence
Medovarszki János
Csatári Tibor
Takács Tamás

2021-05-16 17:00:00 FC Ajka - Nyíregyházi Spartacus FC 0 - 1

Horváth Tibor
Horváth Zoltán
Ország Péter
Sipos Tamás

2021-05-16 17:00:00 Kaposvári Rákóczi FC - Dorog FC 0 - 1

Kovács Imre
Baghy Csaba
Kovács II. Gábor
Dolnegó Bálint

2021-05-16 17:00:00 Budaörs - DEAC 1 - 1

Görög Márió
Bertalan Dávid
dr. Bede Tamás
Móri Tamás

2021-05-16 18:30:00 DVSC - Szombathelyi Haladás 4 - 2

Andó-Szabó Sándor
Márkus Tamás
Kovács Gábor (1980)
Nagy Róbert

2021-05-16 18:30:00 Gyirmót FC Győr - Békéscsaba 1912 Előre 4 - 0

Berke Balázs
Vígh-Tarsonyi Gergő
Garai Péter
Berényi Tamás

2021-05-16 18:30:00 Vasas FC - WKW ETO FC Győr 3 - 0

Solymosi Péter
Albert István
Buzás Balázs
Oláh Gábor